Forum: NOE 1484

Wojtas 09.03.2004 *.abd242.neoplus.adsl.tpnet.pl

czesc czy ma ktos doswiadczenie we wspolpracy z NOE? jesli tak to napiszcie czy jest to firma warta wspolprace jaki towar sprzedaja (jaka cena, jakosc) oraz jakich dochodow mzna sie spodziewac
POZDRAWIAM

loko 19.03.2004 *.router4a.grajewo.net

spotkałem się z tą siecią w łapach w wojew. podlaskim.mają ładne wyposażenie- więcej nie wiem bo sklep przetrwał miesiąc i teraz wisi kartka ,że jest remont. nie zdążyłem zajść jak było czynne

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.