Forum: jakie franczyzobiorca ma sredni % prowizji od sprzedaży 1478

Bartek 09.03.2004 *.c55-29.icpnet.pl

ile mniej wiecej dają rózne firmy prowizji za sprzedaż ich produktów jak to wyglada bo chyba cały koszt najmu , zus ' itd ... musimy pokryć .. czy ta prowizja wystarcza na zapłacenie zus'u i najmu i pracownika i jeszcze cos zostanie . Jakiego rzędu są to prowizje 5 % czy moze 30 lub 40 % ???

Mariusz 09.03.2004 *.yz216.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jedna rzecz moge ci powiedziec (oczywiscie zalezy od dawcy co oferjue )
oplaca sie byc biorca bo jak wszyscy wiedza wieksze zamówienia towaru u producenta ty nizsza cena:)

Marios 10.03.2004 *.cj18.internetdsl.tpnet.pl

To zależy od branży i d firmy od której kupujesz towar. Z tego co wiem w branży perfumeryjne (markowe) dostakje sie 30 % prowizji, w odzieżowej 40-55 %. Każda branża czym sie chrakteryzuje i dlatego są różne prowizje np odzież ma wieksza prowizje z tego powodu ze jest bardziej sezonowa niż perfumy, i tak po jednym sezonie ten towar co ci został na sklepie możesz sobie z niego zrobic ściereczki do kurzu

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.