Forum do artykułu: W Polsce zbliża się era videomatów

12.03.2004
Paweł
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Hehe 100-200 tyś zł za opłatę franczyzową na automat w ścianie???? Śmieszne moim zdaniem.
W dobie darmowego ściągania filmów z internetu. W moim mieście poupadały wszystkie małe wypozyczalnie, które były na rynku od początku lat 90. Została jedna, która jest duża i ma 4 punkty na mieście.
W tej wypożyczalni o której mówię wypozyczenie 4 filmów na DVD na 6 dni kosztuje 8.50 zł!!!!! Więc cytuję: "nawet taniej niż 10 zł" to ma być konkurencyjna oferta??? Ciekawe dlaczego wszystkie automaty z pepsi colą poznikały z ulic po starciu z wandalami? Hehe, 200 000 zł to niezłe naciągactwo:)))))

12.03.2004
Paweł
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Taka licencja z automatem to jest warta może 5000 zł maksymalnie. I to też bym się głęboko zastanowił.

12.03.2004
Renegat
*.internetdsl.tpnet.pl

Trzeba było z tym wyskoczyć 8-10 lat temu kiedy był boom video.Teraz to wyrzucenie pieniędzy w błoto.Ciekawe jak to ma być rentowne jak na zakup dobrego filmu na dvd trzeba zainwestować 130-140 PLN netto.A teraz trochę słabych punktów tego przedsięwzięcia:ludzie mają poślizgi w zwrocie kaset,niektórzy lubią sobie przywłaszczyć,niektórzy tak przejadą płytę że nie da się oglądać,a jak ma klient reklamować dvd które nie da się oglądać itp. itd.

12.03.2004
śmiać mi się chce
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

No właśnie jak się dogadać z automatem, że film przed chwilą wypożyczony jest na zjechanej płycie i nie da się oglądać? Jak się składa reklamację? I 10 zł za dobę za 1 film to jest niby tanio?

17.03.2004
józek
*.8.179.146

DROGO !!!!

19.03.2004
alek
*.199.233.234

Era w Polsce już jest, po o jeszcze jedna?

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.