Forum: Handel walutami - kto ma doświadczenia? A może inny pomysł?

14.03.2004
sławomir
*.pl

rozważam możliwość otwarcia kantoru walut.Czy ktoś może podzielić się doświadczeniem z tej branży .A może jakiś inny pomysł? Dysponuje 250 tyś zł Pozdrawiam Forumowiczów

15.03.2004
Kalasanty
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Sławomir mam dla Ciebie propozycję przejęcia systemu franchisingowego. Jeśli Cię interesuje skontaktuj sie ze mną na adres email: kalasanty@pf.pl

15.03.2004
Ostrożny
*.rodlo.sdi.tpnet.pl

Uważaj na kolesia powyżej - to pewnie jakieś oszustwo. A kantor wymiany walut nie jest chyba biznesem z perspektywami - za trzy lata będziemy mieli Euro. Chyba, że we wschodniej Polsce.

17.03.2004
jacek
*.8.179.146

POLSKA GÓRĄ

19.03.2004
jacek
*.199.233.234

brawo ostrożny

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.