Forum: Ważne pytanie, które powinno zadać się DAWCOM!! 1475

Hania 22.03.2004 *.212.185.43.213

Drodzy Państwo,

zwracam się z ogromną prośbą o radę i pomoc. Jestem zainteresowana otwarciem franszyzowego lokalu gastronomicznego. Nie mam doświadczenia w tej branży. Na tym portalu dowiedziałam się, że od franszyzodawcy mam prawo dowiedzieć się jakiego zysku mogę (oczywiście, wiem, że nie ma żadnej gwarancji)się spodziewać. Podobno firma powinna mi udostępnić dane, ilu biorcom udało się osiagnąć zakładane zyski i jakie. Czy mam rzeczywiście takie prawo? Poza tym, nawet jeżeli przedstawią mi takie dokumenty, to skąd będę miała pewność, że są to prawdziwe dane? Gdy rozmawiałam z przedstawicelem firmy, gdy zapytałam o to, miałam wrażenie, że na nic takiego nie mogę liczyć. Jak to jest? Czy ktoś z Państwa może mi pomóc. Bardzo dziękuję

Kyoudai 23.03.2004 *.out1.bphpbk.pl

Mozesz podac adres do siebie?

Hania 23.03.2004 *.212.185.43.213

Hej,

bistroak@interia.pl, dzieki za zaintersowanie! czekam niecierpliwie

Leon 24.03.2004 *.cj18.internetdsl.tpnet.pl

Cześć Kyoudai, mnie tez interesuja takie informacje wiec jeśli masz cos interesującego to prosze na maila leonzjawin@wp.pl Z góry dzięki

Kyoudai 25.03.2004 *.out1.bphpbk.pl

OK.

Gajowy 26.03.2004 *.pe160.rzeszow.cvx.ppp.tpnet.pl

Do Kyoudai - jeśli można, ja również bym prosił.
gmarucha@yahoo.com

Hania 26.03.2004 *.212.185.43.213

kyoudai nie udzieli Wam odpowiedzi na to pytanie w sposób w który większość Was by sobie tego życzyła, zaproponuje Wam współpracę z firmą z branzy kosmetycznej

Kyoudai 26.03.2004 *.out1.bphpbk.pl

Haniu dlaczego jesteś taka przemarznieta? Jeśli byś chciała wysłał bym Ci kalkulator opłacalności z symulacją obrotów, zysków i premii specjalnych dla sieci kosmetycznej. Do tej pory niewysłałem Ci go, ani żadnej oferty ponieważ nie byłaś zainteresowana. Większość z obecnych na forum ma dylematy do jakiej sieci wstapić. Tak się składa, że posiadam oferte tej firmy, a firma dopiero wchodzi na rynek i jest nie znana. Dlaczego miałbym się z Wami ją nie podzielić? Ty jeszcze nic nie dostałaś a doszukujesz się sensacji.

uczciwy 26.03.2004 *.teles4.verizone.com.pl

sam wejdz sobie w ta firme kosmetyczna ale obawiam sie ze nie masz odpowiednich srodkow finansowych i naciagasz ludzi zeby cos zarobic.Do oszusta Kyoundai

Kyoudai 26.03.2004 *.out1.bphpbk.pl

Uczciwy: możesz uważać, że naciągam. Tobie jednak radze nauczyć się [red. usunięto - brak kultury], bo z twoją nadinterpretacją daleko nie zajdziesz. Pozdrawiam.

Obserwator 26.03.2004 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

Haniu czy możesz nam wyjaśnić jaką firme reprezentuje sprzedawca którego zdemaskowałaś?

Hania 26.03.2004 *.212.185.43.213

Niestety nie mogę, ponieważ nie prosiłam K. o przesłanie mi takiej oferty. Jakoś nie miałam zaufania, co było, jak się okazuje, słuszne, bo poziom jaki K.prezentuje nie zachęca do współpracy. Ponawiam jednak pytaqnie, które zadałam rozpoczynając wątek. Dziękuję

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.