Forum: ruch 1478

Anonim 22.03.2004 *.abc182.neoplus.adsl.tpnet.pl

czy kioski ruchu to dobry interes czy mozna sie z tego utrzymac i jakie naklady poczatkowe trzeba poniesc.

mirek 22.03.2004 *.du75.neoplus.adsl.tpnet.pl

zależy ile chemy odworzyć kiosków lub saloników z prasą (pytanie czy jest to opłacalne)
a jezeli chodzi o iwestycje to samoa wybierasz czy już masz kisosk czy go kupyjesz czy jakie chcesz mieć asortyment samemu sie wybiera RUCH tylko zaopatruje punkt
pozdrawiam

Anonim 23.03.2004 *.aar75.neoplus.adsl.tpnet.pl

a czy ruch placi stala pensje tak jak kolporter i dodatkowo jakis procent od utargu? i jakich dochodow mozna sie spodziewac z 1 kiosku?

zuzu 23.03.2004 *.inet.ceron.pl

w ruch-u prowadzisz dzialalnosc gospodarczą - takze lepsze to jest np. dla emerytow bo nie muszą placic zus-u

Anonim 24.03.2004 *.aay4.neoplus.adsl.tpnet.pl

tylko jesli ja chce otworzyc kilka kioskow np 5 w kolporterze wychodzi na to ze przy wiekszej ilosci kioskow mozna niezle zarobic poniewaz placa stala pensje i dodatkowo jeszcze od % utargu

mirek 24.03.2004 *.yy83.neoplus.adsl.tpnet.pl

tak otwór tyle kiosków tylko ciekawe kto tam bedzie pracował jak zatrudnisz 5 osób to ZUS ci wszystko zje

alert 24.03.2004 *.pc175.ostroleka.sdi.tpnet.pl

kiosk ruchu(nie kolporter szeroko tudzież opisywany z negatywnym wizerunkiem)to dobry interes ale o dobrej lokalizacji. Nic nowego nie powiedziałem bo lokalizacja to ogromnie ważny element udanego interesu ale reasumując kiosk to dobry interes a jeśli masz ich kilka tak jak to jest w moim mieście(50 tys.mieszk.-miasto podzielone na kilku właścicieli-każdy po kilka kiosków) to bomba!powodzenia.

Anonim 24.03.2004 *.aat213.neoplus.adsl.tpnet.pl

a czy ktos mial doswiadczenie z ktoras z tych firm i moze napisac jakich dochodow mozna sie spodziewac miesiecznie? z jednego kiosku

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.