Forum: Czy ktoś wie? 1475

Mateusz 23.03.2004 *.sy229.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy ktoś wie czy można założyć salon firmowy PLUS GSM?

Jacek 30.03.2004 *.217.8.179.146

Ja nie wiem

arek 31.03.2004 *.cache-frr-ad10.proxy.aol.com

ja tez niewiem

Arek 01.04.2004 *.cache-frr-ad10.proxy.aol.com

Ja tez nie wiem

misza 01.04.2004 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

A ja wiem. Polkomtel niechętnie rozmawia z indywidualnymi. Woli z mPunktem czy Liberty. Musisz mieć naprawdę topową i prestiżową lokalizację.

Jozek 01.04.2004 *.cache-frr-ad10.proxy.aol.com

Cale szczescie, ze misza wie!!

boze no warto 02.04.2004 *.w3cacheB.dolsat.pl

oj misza chwala ze jestes bo by kolega nic nie wiedział

boze no warto 02.04.2004 *.w3cacheB.dolsat.pl


Do wszystkich uczestników tego forum wymyśliłem nową formę usługi co można było by zaliczyć ja do franchisingu .Wiem ze w tak pięknym kraju jak Polska nikt nie prowadzi tej formy .Może uda mi się z kimś odpowiednim pociągnąć dalej to. Jestem ciekaw jak moją wypowiedz odbierzecie. Jestem tu nowy i proszę mnie nie zmieszać z błotem jak większość mieszacie. Kontakt ze mną boze_no_warto@wp.pl pozdrawiam

boze no warto 02.04.2004 *.w3cacheB.dolsat.pl

sory dowalilem numer nie tu mialo to isc :)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.