Forum: Mexx

19.11.2002
marcin
*.acn.pl

Slyszalem, ze mozna otworzyc sklepy Mexx na zasadzie franchasingu. Czy ktos ma szczegolowe informacje/namiar do osoby?

20.11.2002
wypowiedzi: 262
*.profitsystem.pl

Również otrzymaliśmy takie informacje. W najbliższym czasie poinformujemy o szczegółach.

24.01.2003
Marek
*.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl

Posiadam kamienice kilkupietrowa w scislym centrum Bielska-Bialej, podobno siec MAXX szuka lokalizacji. Cala kamienica jest w tej chwili wolna, kupilem ja miesiac temu. Chcialbym znalezc najemcow na kazdy poziom . W sumie ok.1000 m2. Zastanawiam sie nad ewentualnym samodzielnym otwarciu kilku franchaisigowych inwestycji. Moze redakcja lub ktos mi pomoze. Oferta ze zdjeciami i planami jest w internecie. Nie podaje adresu strony z szacunku dla redakcji (nie uprawiam kryptoreklamy).
Lokalizacja nadaje sie na ponad polowe firm z katalogu, a Bielsko-Biala ma wystarczajaca liczbe ludnosci dla prawie wszystkich i to bogate miasto.

25.01.2003
awer
*.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl

Tak, cholernie bogate ! Coś ala Nowy Jork

27.01.2003
Szaron
*.dzierzoniow.sdi.tpnet.pl

Marku ,trudno Ci będzie otworzyć "kilka franchaisigowych inwestycji" ponieważ najczęściej dawcy żądają lojalności tzn,zadnych interesów oprócz tej jedynej.....

23.03.2004
joe
*.internetdsl.tpnet.pl

Co sądzicie o tej sieci?

24.03.2004
karol
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

szczerze?????????????

25.03.2004
joe
*.internetdsl.tpnet.pl

tak szczerze

26.03.2004
Klara
*.bphpbk.pl

Też jestem ciekawa.

30.03.2004
józek
*.8.179.146

Ja też chcę coś wiedzieć ! Czy nikt tym nie handluje ?

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.