Forum: Mexx 1475

marcin 19.11.2002 *.prosie4.acn.pl

Slyszalem, ze mozna otworzyc sklepy Mexx na zasadzie franchasingu. Czy ktos ma szczegolowe informacje/namiar do osoby?

Redakcja 20.11.2002 *.www.profitsystem.pl

263
Również otrzymaliśmy takie informacje. W najbliższym czasie poinformujemy o szczegółach.

Marek 24.01.2003 *.pl36.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl

Posiadam kamienice kilkupietrowa w scislym centrum Bielska-Bialej, podobno siec MAXX szuka lokalizacji. Cala kamienica jest w tej chwili wolna, kupilem ja miesiac temu. Chcialbym znalezc najemcow na kazdy poziom . W sumie ok.1000 m2. Zastanawiam sie nad ewentualnym samodzielnym otwarciu kilku franchaisigowych inwestycji. Moze redakcja lub ktos mi pomoze. Oferta ze zdjeciami i planami jest w internecie. Nie podaje adresu strony z szacunku dla redakcji (nie uprawiam kryptoreklamy).
Lokalizacja nadaje sie na ponad polowe firm z katalogu, a Bielsko-Biala ma wystarczajaca liczbe ludnosci dla prawie wszystkich i to bogate miasto.

awer 25.01.2003 *.qb225.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl

Tak, cholernie bogate ! Coś ala Nowy Jork

Szaron 27.01.2003 *.pa70.dzierzoniow.sdi.tpnet.pl

Marku ,trudno Ci będzie otworzyć "kilka franchaisigowych inwestycji" ponieważ najczęściej dawcy żądają lojalności tzn,zadnych interesów oprócz tej jedynej.....

joe 23.03.2004 *.ur146.internetdsl.tpnet.pl

Co sądzicie o tej sieci?

karol 24.03.2004 *.yy83.neoplus.adsl.tpnet.pl

szczerze?????????????

joe 25.03.2004 *.ur146.internetdsl.tpnet.pl

tak szczerze

Klara 26.03.2004 *.out1.bphpbk.pl

Też jestem ciekawa.

józek 30.03.2004 *.217.8.179.146

Ja też chcę coś wiedzieć ! Czy nikt tym nie handluje ?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.