Forum: Factory Outlet 1475

adam 26.03.2004 *.ga218.internetdsl.tpnet.pl

Czy ktoś prowadzi tego typu sklep odzieżowy, będąc we franczyzie, interesuje mnie nakład i opłacalność Nie wymieniam nazwy aby nie być posądzony o reklamę.

marek 26.03.2004 *.id218.internetdsl.tpnet.pl

jaka reklame co ty wiesz o tym podaj nazwe

Kazik 27.03.2004 *.bg58.internetdsl.tpnet.pl

Mój znajomy prowadzi i przeklina, więc nie ma wesoło, no chyba że ściemnia, ale nie sadze po tym jak mu się miewa w życiu.

adam 27.03.2004 *.ga218.internetdsl.tpnet.pl

Do Kazika.
Jak się orientujesz w której sieci działa to napisz remton@interia.pl

Arek 30.03.2004 *.217.8.179.146

I co znów porażka z tą franczyzą?

adam 01.04.2004 *.ga218.internetdsl.tpnet.pl

Marek, ja znam Semax oraz hiszpański Neinver w Ursusie i ta firma mnie zainteresowała ponieważ w lokalizacji jest ujęty obecnie Wrocław. Przypuszczałem, że może ktoś z forumowiczow działa lub posiada jakieś wiadomości w tym temacie.

Kazik 03.04.2004 *.hiper72.hipernet.ras.pl

Do adama

Kazik 03.04.2004 *.hiper72.hipernet.ras.pl

Do adama wiesz co, nie wiem co to, bo myślałem że jest jedno, byłem u niego w Lublinie i to faktycznie rewelki nie ma, ale jakoś tam przedzie, moim zdaniem teraz nie ma miejsca na sklepy z odpadami.

adam 03.04.2004 *.ga218.internetdsl.tpnet.pl

Kazik napisał "moim zdaniem teraz nie ma miejsca na sklepy z odpadami", a moim zdaniem sie mylisz. Przyglądałem się Factory Outlet firmy Semax we Wrocławiu, który jest we franczyzie, byłem kiedyś w Ursusie w Factory gdzie chyba mają się dobrze bo w marcu otworzyli dodatkowo sklep Pepe Jeans Outlet, często mozna przeczytać o nowych otwarciach tego typu sklepów lub FOC a więc jest rynek. Widać bom w kierunku sklepów typu category killers grupujących sklepy fabryczne (factory outlet centres)i tutaj najbardziej widać ekspansję sieci zagranicznych.

Kazik 06.04.2004 *.bg58.internetdsl.tpnet.pl

Do adama: ups chyba pachnie mi tu jakąś komercją, w sumie ja mam inne zdanie, bo wiele szumu było, ale jakoś juz się tak nie otwierają te sklepy outletowe, poza tym wiele marketów zaczyna sprzedawać jakies końcówki czy odpady markowe, oczywiście nie rozumiem tych firm co je tam dają, ale to w końcu ich sprawa. słysząłem o jakimś dobrym outlecie właśnie w Ursusie i podobno drugie takie mają budować, ale to jakaś zagraniczna sieć w stylu media markt

adam 08.04.2004 *.ga218.internetdsl.tpnet.pl

Do Kazika: ups, komercja no tak, ale tylko w wydaniu czy i jaki sklep odzieżowy otworzyć?:)
A propo, oprócz dużego centrum w Ursusie to jest już otwarte podobne w Sosnowcu. Natomiast podobnych jak w Lublinie /o którym wspomniałeś/ jest ok.9 w tej sieci a może już więcej.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.