Forum: Tally Weijl, MEXX co sądzicie o tych firmach? 1484

Inwestor! 28.03.2004 *.nat-c.acn.pl

Co sądzicie o nawiązaniu współpracy z tymi sieciami...

44 29.03.2004 *.ur146.internetdsl.tpnet.pl

Tally Wailly jest OK. Mexx jest cienki, zamyka sklep po sklepie.

Arek 30.03.2004 *.217.8.179.146

Co z tym Mexx-em jest nie tak?

jack 30.03.2004 *.ur146.internetdsl.tpnet.pl

Mexx ma fajne ciuchy ale jest drogi

inwestor! 04.04.2004 *.nat-c.acn.pl

Tak to prawda z tym Mexxem... Z moich obserwacji (rynek warszawski) wnioskuje, ze to nie jest marka na Polske, drogo jak cholera! Zero ruchu w sklepach... A Tally Weijl wrecz odwrotnie, przystepne ceny, zawsze pelno klientow...

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.