Forum: Ręczna myjnia samochodowa 1475

Marcin 30.03.2004 *.host-ip167-240.crowley.pl

Czy ktoś wie jakie zezwolenia są potrzebne aby otworzyć własną myjnie samochodową. Zastanwiam sie nad taką działalnością w Krakowie i byłbym zainteresowany wszelkimi poradami i uwagami. Z góry dziekuje

Arek 30.03.2004 *.cache-frr-ad09.proxy.aol.com

Nie dziekuj tu ci nikt nie pomoze,napisz do przyjaciolki.

Mariusz 30.03.2004 *.zi20.neoplus.adsl.tpnet.pl

Arek możesz sklejić wargi???
Nie wiem jak założyć myjnie ale myśle ze ktoś ci pomoże!

Marcin 31.03.2004 *.host-ip167-240.crowley.pl

Cały czas na to czekam

Arek 31.03.2004 *.cache-frr-ad09.proxy.aol.com

Czekaj dalej,a decyzje podejmuj sam

adam 01.04.2004 *.ga218.internetdsl.tpnet.pl

Prawdopodobnie będziesz zmuszony do kontaktu z Ochroną Środowiska i Sanepidem (detergenty, ścieki itp.) sądzę, że po kontakcie z nimi będziesz posiadał pełny obraz co dalej. Jeszcze zależy jaki wjazd -to drogi publiczne.

sly.sly 18.11.2004 *.217.98.57.1

19
cześc...masz taki sam problem jak ja! wiem ze pierwsze to urząd miasta i normalna procedura jak przy rozpoczęciu budowy(wszystkie pozwolenia w związku z lokalizacją) potem sanepid(sprawy pracownicze i higieniczne) potem ochrona srodowiska( z nimi nie ma przeproś) ja mam super lokalizacje w 2 miatach ale narazie zastopowałem! nadal jednak mysle sie tym zając bo to dobry interes...poczekam do wiosny. Jeśli juz udało ci sie uruchomic taka myjke prosze o kontakt.może odstąpie ci moje lokalizacje(super miejsca) albo wykombinujemy cos razem..pozdrawiam! sly.sly@poczta.onet.pl

ULKERS29 18.11.2004 *.prosie12.aster.pl

10
NAPEWNO MARCIN MUSISZ ZAŁOŻYĆ KILKA KAMER BO INACZEJ WSZYSCY BĘDĄ ZARABIAĆ TYLKO NIE TY

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.