Forum: NOE, Bombowa cena czy SNC ?? 1475

Jola 16.09.2004 *.akv142.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jestem biorcą sieci SNC,zgadzam się jak najbardziej z większością zarzutów postawionych powyżej.Anonim jeśli wciąż zalega Ci w kartonach towar ze zlikwidowanego sklepu a chcesz się go pozbyć, odezwij się na adres evi_r@o2.pl Wezmę to na swój sklep, dogadamy się co do ceny i warunków płatności.Pozdrawiam

Jola 16.09.2004 *.akv142.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do wszystkich innych byłych biorców SNC: Jeśli chcecie pozbyć się towaru zalegającego po likwidacji sklepów, dajcie znać mailem na adres w wypowiedzi powyżej.

Gringo 11.10.2004 *.proxy236.net.pulawy.pl

48
Tak jak myślałem, formuła SNC (czyli "wydymać biorcę") nie ma przyszłości. Jakoś nie widać aby otwierali nowe sklepy a jest szczyt sezonu w odzieżówce (przynajmniej nie chwalą się na swojej stronie www o nowych otwarciach). Jak sądzę biorcy się zniecipliwili i zaczynaja im odpadać punkty. Czy ktoś może słyszał jak ta sytuacja wygląda - zna kogoś lub sam zrezygnował lub otworzył punkt w ciągu ostatnich 2-3 miesięcy?
Interesuje mnie to o tyle, że od maja się od nich uwolniłem i bardzo sobie chwalę..:-))

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.