Forum: Biznes w Krakowie 1484

Marcin 31.03.2004 *.host-ip167-240.crowley.pl

Czy ktoś ma jakieś pomysły na dochodowy interes w Krakowie lub pobliżu.

Warszawiak 31.03.2004 *.aeu116.neoplus.adsl.tpnet.pl

A czym się różni Kraków od innych miast w Polsce - rozumiem że jest na tyle specyficzny, że to co sprawdziło się w całej Polsce nie koniecznie muszą się sprawdzić w mieście Lajkonika i Smoka Wawelskiego.
To może handel siarką do wypchanych baranów które później może skonsumować smok ... a jeszcze jedną rada z całą pewnościa nie przyjmą się biznesy Niemieckie (przecież Wanda nie chiała Niemca).
Mam jedno osobiste pytanie co miał autor na myśli śpiewając "(...)Nie przenoście nam stolicy do Karkowa(...)"?

Arek 31.03.2004 *.cache-frr-ad10.proxy.aol.com

Szemrany dobra wypowiedz,imponujaco dobrane slownictwo,odrazu widac ze czlowiek ze stolicy.popieram

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.