Forum: Grosik kontra Mieszko! Który lepszy i czy wogóle warto zawracać sobie głowe tym biznesem??? 1483

Marcin 01.04.2004 *.dt126.neoplus.adsl.tpnet.pl

Oceniajcie który lepszy!!!
Czy to się opłaca???

hiacenty 01.04.2004 *.pc175.ostroleka.sdi.tpnet.pl

weź człowieku zostaw ten temat bo wywołasz burzę-niepotrzebną.chcesz informacji sięgnij do poprzednich tematów

adam 01.04.2004 *.po34.czestochowa.sdi.tpnet.pl

dajacie juz spokój z tym naciaganiem.
to naprawdę ma małe szandse bytu w obliczu konkurencji jaka jest na rynku( unikasa i moje rachunki- są juz prawie wszędzie). ludzkie zaufanie jest naprawde bardzo trudno zdobyc w tych czasach....
p.s.
prosze was nie piszcie nic juz w tym temacie.

Adam 01.04.2004 *.cache-frr-ad10.proxy.aol.com

Wiecie cos na ten temat mnie tez to interesuje ,slyszalem ze temat jest spalony.i ze w EU kazdy ma osobiste konto bankowe i wszystkie rachunki placa za darmo z konta

Marcin 01.04.2004 *.qa7.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czyli opłaca się czy nie i która lepsza firma?

Docent 01.04.2004 *.cache-frr-ad10.proxy.aol.com

Czyli nieumiesz czytac czy co?,odpowiedz masz na gorze ktora firma lepiej sie oplaca,.....albo najlepiej zrobisz Marcinie jak wezmiesz obie naraz!!To bedzie najlepsze wyjscie

Arkadiusz B. 26.06.2005 *.w3cache1.icm.edu.pl

8
Grosik górą. Najwieksze doświadczenie i najniższe prowizje, to się liczy u klienta. Maja wyrobioną markę i klienci wiedzą że pieniądze zawsze dochodzą. Ciekawe czy znów wytną ten post.

Doświadczona 27.06.2005 *.djy224.neoplus.adsl.tpnet.pl

3
Widzę że wielce szanowny Przezes Zarządu Mariusz Bieta, jego narzeczona - Wiceprezes Zarządu, jego rodzice - pełnomocnicy Zarządu renomowanej instytucji finansowej Grosik nadal zachowują dobry humor. Tymczasem od grudnia z Grosika wieją kolejni biorcy. Dlaczego?
1. Realizacja płatności klientów przez ponad 1 miesiąc (tak było u mnie)!!!!!
2. Otwieranie konkurencyjnych dla obecnych lokalizacji, które nie spełniają żadnych norm - jak te na zdjęciu, co powoduje zmniejszenie sprzedaży i śmieciowy wizerunek wszystkich punktów.
3. Bałagan w firmie i ciągłe roszady personalne. Zawsze ktoś bardziej kompetentny podpadnie komuś z "rodzinki".
4. Nienawiść i zaciętość: nie ważne, że Grosik nic nie zarobi, ważne aby zniszczyć franczyzobiorcę, który zaczyna zadawać niewygodne pytania.
Skąd wiem, że na tym forum wypisuje się "rodzinka"? Zadowolonych franczyzobiorców Grosika po prostu nie ma :((( Proponuję nowe hasło reklamowe: oskubiemy Cię do ostatniego grosza

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.