Forum: Ponownie temacik do .... 1475

boze no warto 02.04.2004 *.w3cacheB.dolsat.pl

Do wszystkich uczestników tego forum wymyśliłem nową formę usługi co można było by zaliczyć ja do franchisingu .Wiem ze w tak pięknym kraju jak Polska nikt nie prowadzi tej formy .Może uda mi się z kimś odpowiednim pociągnąć dalej to. Jestem ciekaw jak moją wypowiedz odbierzecie. Jestem tu nowy i proszę mnie nie zmieszać z błotem jak większość mieszacie. Kontakt ze mną boze_no_warto@wp.pl pozdrawiam

Arek 02.04.2004 *.cache-frr-ad09.proxy.aol.com

Ty koles zacznij od zmiany niku, bo nic nie sie dowiesz z takim komiczna nazwa ..atak wogule to poco te tajemnice jestes miedzy swoimi wal smialo o co ci chodzi?,co 1000 glow to nie jedna.no czyba zebys mial cos do ukrycia .jak jest?

Arek 02.04.2004 *.cache-frr-ad09.proxy.aol.com

Jak moglem wczesniej nie zauwazyc ,nawt @mail ,pod temat specjalnie zalozyles.Panowie i Panie zwracan honor koledze to prawdziwy fachowiec

boze no warto 03.04.2004 *.w3cacheB.dolsat.pl

Drogi Arkadiuszu jak cię nick zraża to twoja sprawa. Powiem ci ze jak to ma zależeć od nicku to ja trochę nie rozumie tutaj ludzi .A na forum raczej nie mogę powiedzieć na czym to polega bo zaraz większość ludzi by skorzystała z tego a ja tego nie chce.

Arkadiusz Krowskoye Madryt 04.04.2004 *.cache-frr-ad09.proxy.aol.com

Drogi boze no warto od niku nizalezy duzo ale sie lepiej czyta jak jest podane przynajmniej zmyslone imie .ludzie sa nieufni wiekszosc tych wypowiedzi traktuja jak zart,albo przekrentne wciskanie glupot przez dawcow.bez urazy, to byla rada, nie atak!!

tom 04.04.2004 *.cache-frr-ad09.proxy.aol.com

Boze moze i niewarto!

Satano 04.04.2004 *.cache-frr-ad09.proxy.aol.com

To jak warto czy nie?

boze no warto 06.04.2004 *.w3cacheB.dolsat.pl

No nie wiem czy warto ale moze i warto.Nysle ne jednak warto.

Ciekawy 06.04.2004 *.cache-frr-ad09.proxy.aol.com

co to znaczy nysle

Anonim 09.04.2004 *.cache-frr-ad09.proxy.aol.com

Uwazajcie na goscia "boze_no_warto@wp.pl ",wyglada na podejrzane interesy ,wyslalem mu pare @maili na zaden nie odpisal,przypuszczam ze to jakis spamowiec lowca @maili

Karol 12.04.2004 *.cache-frr-ad09.proxy.aol.com

Dziwne zeczy panowie opawiadacie

boze no warto 14.04.2004 *.w3cacheB.dolsat.pl


Oczywiście spodziewałem się tego na tym żałosnym forum i wiem jaka jest mentalność Polaka. 90% ludzi uczestniczących w ty forum jest tylko stać na takie odpowiedzi jak widać i to nie chodzi tu o mój nick czy takie rzeczy ale o wszystkie wypowiedzi w rożnych tematach. Powiedzcie czego tu szukacie. Wasz pobyt na tym forum opiera się właśnie na tym co widać i każdy szuka złotego interesu tylko takiego żeby jeszcze wszystko mu podstawili pod pysk i tak będzie mu źle. Potraficie tylko krytykować i nic więcej, nie będę się już rozpisywał na ten temat bo i nie ma sensu i tak ta wypowiedz zbesztacie....

boze no warto 14.04.2004 *.w3cacheB.dolsat.pl

Anonim na tyle cie tylko stac,jestes żałosny,

Turek 17.04.2004 *.cache-frr-ad09.proxy.aol.com

Masz racje boze no warto ,te forum w 100% nei spelnia swojej roli ,choc czasami mozna sie czegos ciekawego dowiedziec, lub sie poprostu posmiac,jak na przyklad z takich prostackich,malo przekonywujacych ofert jakt twoja ..

boze no warto 17.04.2004 *.w3cacheB.dolsat.pl

Oczywiscie przedstawiles swoj marny zyciorys. Proponuje spotkanie okaze sie wszystko czy tak naprawde jestes taki twardy.

Turek 18.04.2004 *.cache-frr-ad09.proxy.aol.com

Dzeki Mirek ,ale zostane przy kobietach,wiem ze trzeba was tolerowac ale,nie wiem czy dla mnie.jakos laaski bardziej mnie przekonuja.

obserwator 18.04.2004 *.cache-frr-ad09.proxy.aol.com

Turek ,trafiles w samo sedno,gosc wyszedl z siebie,popieram w pelni twoje pare wypowiedzi choc nie wszystkie ,Mam nadzieje ze to troche przyciszy naciagaczy-przekrentow.ciekawe tylko na jak dlugo.....

Anonim 18.04.2004 *.cache-frr-ad09.proxy.aol.com

Panowie temacik do Boze no warto..,czlowieku nie rob kichy, to forum czysto informacyjne a nie randka w ciemno.zajzyj do jakies agencji matrymonialnej albo cos takiego ,a nie pozadnym ludziom powietrze psujesz.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.