Forum: Wszystko od 4ZŁ

03.04.2004
MAREK
*.warta.sdi.tpnet.pl

CZY KTOS COS WIE NA TEMAT TYCH SKLEPÓW

04.04.2004
Natali
*.dolsat.pl

Ja nic nie wiem.

05.04.2004
pery
*.waw.pl

Pisali o tym w 3 numerze FranchisingInfo.

02.01.2005
wypowiedzi: 4
*.internetdsl.tpnet.pl

JESTEM PRODUCENTEM ARTYKUŁÓW DLA TAKICH SKLEPÓW I HURTOWNI.BARDZO DUŻO KUPUJĄ I SPRZEDAJĄ MOJEGO TOWARU.TAKA DZIAŁALNOŚĆ JEST BARDZO ROTUJĄCA POD WARUNKIEM NIE TRZYMANIA SIĘ JEDNEJ CENY DETALICZNEJ ALE DZIAŁANIE POD SZYLDEM "4 ZŁOTE"

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.