Forum: Wszystko od 4ZŁ 1484

MAREK 03.04.2004 *.pa86.warta.sdi.tpnet.pl

CZY KTOS COS WIE NA TEMAT TYCH SKLEPÓW

Natali 04.04.2004 *.w3cacheB.dolsat.pl

Ja nic nie wiem.

pery 05.04.2004 *.mok.waw.pl

Pisali o tym w 3 numerze FranchisingInfo.

M 02.01.2005 *.agn90.internetdsl.tpnet.pl

4
JESTEM PRODUCENTEM ARTYKUŁÓW DLA TAKICH SKLEPÓW I HURTOWNI.BARDZO DUŻO KUPUJĄ I SPRZEDAJĄ MOJEGO TOWARU.TAKA DZIAŁALNOŚĆ JEST BARDZO ROTUJĄCA POD WARUNKIEM NIE TRZYMANIA SIĘ JEDNEJ CENY DETALICZNEJ ALE DZIAŁANIE POD SZYLDEM "4 ZŁOTE"

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.