Forum: Komis GSM 1482

PIOTR 03.04.2004 *.pa86.warta.sdi.tpnet.pl

CZY KTOS WIE JAK SIE ZABEZPIECZYC PRZED KUPNEM KRADZINYCH KOMÓREK(WRAZIE KONTROLI POLICJI)

Policja 04.04.2004 *.w3cacheB.dolsat.pl

My wiemy jak...

PIOTR 04.04.2004 *.cache-frr-aa01.proxy.aol.com

Czyli jak Policja,troche krotko sie wypowiedziales niestety ale nic niewywnioskowalem z tak inteligentnej odpowiedzi.az mi sie glupio robi ze wysmazyles tak profesjonalna wypowiedz a ja glupi nic nierozumiem podaj jakies wzkazowki

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.