Forum: Komis GSM

03.04.2004
PIOTR
*.warta.sdi.tpnet.pl

CZY KTOS WIE JAK SIE ZABEZPIECZYC PRZED KUPNEM KRADZINYCH KOMÓREK(WRAZIE KONTROLI POLICJI)

04.04.2004
Policja
*.dolsat.pl

My wiemy jak...

04.04.2004
PIOTR
*.proxy.aol.com

Czyli jak Policja,troche krotko sie wypowiedziales niestety ale nic niewywnioskowalem z tak inteligentnej odpowiedzi.az mi sie glupio robi ze wysmazyles tak profesjonalna wypowiedz a ja glupi nic nierozumiem podaj jakies wzkazowki

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.