Forum: Pan American Pizza

08.04.2004
Lutek
*.185.43.213

Witajcie, czy ktoś może mi powiedzieć, jak się współpracuje z siecią i czy warto w ten biznes zainwestować?.

19.04.2004
Mirek
*.tpnet.pl

Oferta wydaje sie interesujaca - czy ktos w to wszedl ?

22.04.2004
justa
*.toya.net.pl

czy nie wydaje wam się dziwne że nigdzie nie mozna nic znaleźć na ich temat

22.04.2004
Jagoda
*.185.43.217

To pewnie dlatego, że sa młodą firma. Zastanawia mnie też fakt, że aktulany numer gazety Franchising, gdzie opisują różne gastronomiczne sieci, a o PAN American milczą. Może odezwie się jakiś biorca i skomentuje sprawę.

12.05.2004
justa
*.toya.net.pl

Bardzo jestem ciekawa,bo wchodząc na ich stronę internetową nie ma odnośników ich restauracji na mapach.Więc nie wiem gdzie znajdują się ich lokale w Polsce.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.