Forum o artykule: Osobisty Franchising 1475

Hubert 13.09.2004 *.dial-1364.walbrzych.dialog.net.pl

2
Hihi, z demagogii masz u mnie piątkę :-). Oczywiście systemy argentyńskie to niezłe bagno, nie wiem tylko dlaczego mieszasz "argentynę" z mlm? Co do wykładów na temat mlm. Wystarczy podjąć studia we Wrocławiu na AE by była konieczność uczenia się, że coś takiego jak mlm jest jedną z metod podaży towaru i usług na rynku. Co do różnic: nikt nie lubi jak ktoś z otoczenia kupuje coś tańszego i równie dobrego :-). Co do pomysłu na nomenklaturę (osobista franszyza) to odsyłam do książek Roberta Kyosaki`ego, zwłaszcza polecam "Kwadrant przepływu pieniądza". Tak serio to różnice sa wyłacznie w skali inwestycji, ryzyka i szybkości osiąganych dochodów. No i jeszcze umowy: przeważnie nie przywiązują partnera w marketingu sieciowym do firmy, jak psa do budy.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.