Forum: Papa John’s

13.04.2004
Marcin
*.rodlo.sdi.tpnet.pl

Fajnie, że wchodzą do Polski, bo to najlepsze pizzerie w USA.
Niestety trzeba dysponować sporą kaską :(

14.04.2004
Catalina
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak sporą? Jak wugląda ta sieć w porównaniu z innymi gastronomicznymi, a zwłaszcza Telepizzą?

14.04.2004
Zainteresowany
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Sieć musi być dobra skoro zajmuje 21 miejsce w rankingu 500 najlepszych sieci franchisingowych na świecie - wyprzedzają m.in. KFC, Pizza Hut nie mówiąc już o telepizzy

14.04.2004
janosik
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Przy tej okazji pozdrawiam zainteresowanego
taki ma psełdonim ale chyba sie nie interesuje tematyką tej strony
drogi zainteresowany jak byś chciał wiedzieć to KFC ani Pizza Hut nie sprzedają licencji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zainteresowany proszę pomyśl najpierw co piszesz a po tem to pisz bo już mamy dzości takich osobowości jak ty
pozdrawiam

15.04.2004
Też zainteresowany
*.rodlo.sdi.tpnet.pl

Otóż nie! Obie firmy sprzedają licencję i American Restaurants działająca w Polsce je kupiła (master). Tylko sama dalej nikomu nie odsprzedaje sublicencji.

15.04.2004
Janosik
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

o tym że sprzedają licęcje to ja wiem
ale w tym temacie chodzi o naszą ojczyznę!!!!!!!

16.04.2004
Pyzdra
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Oj Janosicku, ale walisz jakby ci Jagna cosiczku tam odmówiła ... KFC i Pizza Hut rozwijają się na zasadzie franchisingu, ranking 500 najlepszych sieci nie dotyczy tylko Polski (bo cosik tak mi się zdaje że u nas nie ma ich aż tylu). A Papa John's jest na 24 miejscu a nie na 21, ale i tak wyprzedza pozostałych.
Adres z rankingiem: http://www.entrepreneur.com/franzone/rank/0,6584,12-12-F5-2004-0,00.html

01.06.2004
Fux
*.telkab.pl

Szkoda bo mam zajebiste miejsce dla KFC & Pizza Hut blisko Warszawy ale do najbizsej tego typu (restauracji??) 15 km Mc Donald (od tego miejsca 200m) przez to zbiera kupe kasy!!

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.