Forum: Papa John’s 1475

Marcin 13.04.2004 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

Fajnie, że wchodzą do Polski, bo to najlepsze pizzerie w USA.
Niestety trzeba dysponować sporą kaską :(

Catalina 14.04.2004 *.iu182.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak sporą? Jak wugląda ta sieć w porównaniu z innymi gastronomicznymi, a zwłaszcza Telepizzą?

Zainteresowany 14.04.2004 *.ads189.neoplus.adsl.tpnet.pl

Sieć musi być dobra skoro zajmuje 21 miejsce w rankingu 500 najlepszych sieci franchisingowych na świecie - wyprzedzają m.in. KFC, Pizza Hut nie mówiąc już o telepizzy

janosik 14.04.2004 *.os142.neoplus.adsl.tpnet.pl

Przy tej okazji pozdrawiam zainteresowanego
taki ma psełdonim ale chyba sie nie interesuje tematyką tej strony
drogi zainteresowany jak byś chciał wiedzieć to KFC ani Pizza Hut nie sprzedają licencji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zainteresowany proszę pomyśl najpierw co piszesz a po tem to pisz bo już mamy dzości takich osobowości jak ty
pozdrawiam

Też zainteresowany 15.04.2004 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

Otóż nie! Obie firmy sprzedają licencję i American Restaurants działająca w Polsce je kupiła (master). Tylko sama dalej nikomu nie odsprzedaje sublicencji.

Janosik 15.04.2004 *.or197.neoplus.adsl.tpnet.pl

o tym że sprzedają licęcje to ja wiem
ale w tym temacie chodzi o naszą ojczyznę!!!!!!!

Pyzdra 16.04.2004 *.afb173.neoplus.adsl.tpnet.pl

Oj Janosicku, ale walisz jakby ci Jagna cosiczku tam odmówiła ... KFC i Pizza Hut rozwijają się na zasadzie franchisingu, ranking 500 najlepszych sieci nie dotyczy tylko Polski (bo cosik tak mi się zdaje że u nas nie ma ich aż tylu). A Papa John's jest na 24 miejscu a nie na 21, ale i tak wyprzedza pozostałych.
Adres z rankingiem: http://www.entrepreneur.com/franzone/rank/0,6584,12-12-F5-2004-0,00.html

Fux 01.06.2004 *.net2-13.telkab.pl

Szkoda bo mam zajebiste miejsce dla KFC & Pizza Hut blisko Warszawy ale do najbizsej tego typu (restauracji??) 15 km Mc Donald (od tego miejsca 200m) przez to zbiera kupe kasy!!

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.