Forum o artykule: Nordsee zainteresowane Polską 1482

Jacek 14.04.2004 *.pg148.rzeszow.sdi.tpnet.pl

Byłem ( w Austrii), widziałem i uważam to za rewelacyjny pomysł, jedzenie fantastyczne.Ryby na tysiąc i jeden sposobów oraz sałatki. Smaczne, tanie i co najważniejsze zdrowe.Ceny przystępne.
Chętnie nawiązałbym kontakt z firmą Nordsee.

Traveler 21.04.2004 *.nat-c.acn.pl

To prawda, wystarczy wysiasc w Berlinie na Dworcu Zoo, zejsc na dol i juz mamy Nordsee, ktora jest odskocznia od hamburgerow, pizz i kurczakow... Jedzenie naprawde spoko, czekamy w Polsce!

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.