Forum: Wpisujcie firmy nie warte zainteresowania

21.04.2004
fllo
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zachęcam wszystkich do stworzenia listy firm sprzedających licencje nie wartych zainteresowania

22.04.2004
tru
*.intermedia.com.pl

Kolporter Saloniki Prasowe. Naprawdę już lepiej zatrudnić się na sprzedawcę w Realu, albo Biedronce.

22.04.2004
Karol
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Muszkieterowie. Wejdziesz do nich wpadłeś w bagno.

22.04.2004
moldowa
*.waw.pl

Nawet jeśli macie rację, to wasza argumentacja raczej nie przestraszy ani Kolportera ani Muszkieterów. Wpisujmy, jesli mamy konkret, najlepiej jakos zweryfikowany. Inaczej zabijemy sami pomysł takiej listy.

23.04.2004
Zygmunt
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie masz racji moldowa. To nie sąd. Tu się nie da nic zweryfikować. To może byc tylko opinia konkretnej osoby. Czy ktoś ją weźmie pod uwagę czy nie to jego sprawa.

23.04.2004
ludwik
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ale Karol ,do Muszkietrów nia da się teraz wejść. Możesz tylko przez 6 m-cy nauczyć się języka francuskiego , a otwarcie sklepu dopiero po trzech, czterech latach ( jak dobrze pójdzie).

23.04.2004
marek
*.rodlo.sdi.tpnet.pl

WSI

28.04.2004
były biorca
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

ARISTO

29.04.2004
Artur
*.internetdsl.tpnet.pl

Nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz,że wejście do Muszkieterów jest takie złe. Nie znam do końca zasad współpracy z tą grupą. Ale czesto jeżdżę po Polsce. Widziałem wiele ich sklepów i widać gołym okiem że na brak klientów nie narzekały. Osobiście rozmawiałem z właścicicelem jednego z nich i stwierdził, że obroty w jego sklepie po wejściu do grupy wzrosły. Jest zadowolony i na pewno nie traktuje tego jako wejście w bagno. Tak więc jeżeli chcesz o kimś mówić niekorzystnie przytocz jakieś konkrety albo nie odzywaj się WCALE.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.