Forum: Biznes plan

26.04.2004
WOJTAS
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

cze mam prosbe czy ktos moze mi przeslac biznes plan (przykaldowy ,potrzebny do szkoly)niewielkiego przedsiebiorstwa zatrudniajacego 3-4 osoby majacego niewielkie przychody. Ma to byc biznes plan wymagany przez bank przy zaciaganiu kredytu
Z GORY DZIEKUJE POZDRAWIAM!!!
moj adres wojtassss3@wp.pl

05.05.2004
MP Polska
*.zak.com.pl

Jeśli jestes zainteresowany mogę taki biznes plan dla Ciebie napisać. W przypadku gotowaca możesz mieć problemy z załącznikami finasowymi, IRR NPV itd.

03.03.2017
wypowiedzi: 32
*.17.63.148

A nie lepiej samodzielnie poszukac informacji o tym jak stworzyć biznesplan? 

03.03.2017
wypowiedzi: 51
*.dynamic.mm.pl

Równiez jestem zdania,że nie powinno się iść na latwiznę. W sieci jest bardzo wiele poradników na temat tego jak od zera stworzyć własny biznesplan. Na przykład na tej stronie jest to bardzo dobrze opisane:

http://www.filtrbiznesu.pl/co-zawrzec-w-biznes-planie/

We wpisie znajdują się wszystkie najważniejsze punkty jakie powinien zawierać w sobie biznesplan. Najważniejsze to ustalić cele i założenia.A takze opracować miejsce załóżenia biznesu. 

03.06.2017
wypowiedź: 1
*.232.221.81.krosoft.pl

jakość biznes planu i sposób jego napisania ma bardzo wazne znaczenie, to czynnik, który wpływa w około 70% na to czy ktoś otrzyma dotacje, czy nie. oczywiście istnieją inne czynniki (np. wiek., płeć, długość bycia bezrobotnym), ale biznes plan to podstawa, dlatego warto czynność pn. zlecić specjalistom http://www.europlace.cba.pl/index.php/pisanie-biznes-planu

04.06.2017
wypowiedzi: 7
*.dynamic.chello.pl

Wiesz co, pisząc dobry biznes plan nie zapomnij o sferze on-line i ogólnie całym marketingu on-line, bo powiem Ci szczerze, przepadniesz z kretesem, jeżeli nie umieścisz tego typu aspektu w ramach podstawowego dokumentu biznesowego ,jakim przecież jest biznesplan. Moja porada jest następująca - na początku ogarnij, dowiedz się, jak zarabiać pieniądze online, a potem postaraj się do tego apsketu nawiązać w tworzonym biznesplanie, od razu będzie rzetelniejszy i będzie miał lepszy walor merytoryczny. Pozdrawiam.

05.06.2017
wypowiedź: 1
*.219.ipv4.supernova.orange.pl

Jeśli szukasz biznes planu do szkoły to skorzystaj z gotowców np. stąd http://analiza-swot.pl/ natomiast jeśli potrzebujesz sam zaplanować firmę to zapisz się  na warsztaty http://adamgrzesik.pl/szkola-przedsiebiorcow

 

 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.