Forum: Biznes plan

26.04.2004
WOJTAS
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

cze mam prosbe czy ktos moze mi przeslac biznes plan (przykaldowy ,potrzebny do szkoly)niewielkiego przedsiebiorstwa zatrudniajacego 3-4 osoby majacego niewielkie przychody. Ma to byc biznes plan wymagany przez bank przy zaciaganiu kredytu
Z GORY DZIEKUJE POZDRAWIAM!!!
moj adres wojtassss3@wp.pl

05.05.2004
MP Polska
*.zak.com.pl

Jeśli jestes zainteresowany mogę taki biznes plan dla Ciebie napisać. W przypadku gotowaca możesz mieć problemy z załącznikami finasowymi, IRR NPV itd.

03.03.2017
wypowiedzi: 32
*.17.63.148

A nie lepiej samodzielnie poszukac informacji o tym jak stworzyć biznesplan? 

03.03.2017
wypowiedzi: 50
*.dynamic.mm.pl

Równiez jestem zdania,że nie powinno się iść na latwiznę. W sieci jest bardzo wiele poradników na temat tego jak od zera stworzyć własny biznesplan. Na przykład na tej stronie jest to bardzo dobrze opisane:

http://www.filtrbiznesu.pl/co-zawrzec-w-biznes-planie/

We wpisie znajdują się wszystkie najważniejsze punkty jakie powinien zawierać w sobie biznesplan. Najważniejsze to ustalić cele i założenia.A takze opracować miejsce załóżenia biznesu. 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.