Forum: Biznes plan 1475

WOJTAS 26.04.2004 *.abc72.neoplus.adsl.tpnet.pl

cze mam prosbe czy ktos moze mi przeslac biznes plan (przykaldowy ,potrzebny do szkoly)niewielkiego przedsiebiorstwa zatrudniajacego 3-4 osoby majacego niewielkie przychody. Ma to byc biznes plan wymagany przez bank przy zaciaganiu kredytu
Z GORY DZIEKUJE POZDRAWIAM!!!
moj adres wojtassss3@wp.pl

MP Polska 05.05.2004 *.kobra.zak.com.pl

Jeśli jestes zainteresowany mogę taki biznes plan dla Ciebie napisać. W przypadku gotowaca możesz mieć problemy z załącznikami finasowymi, IRR NPV itd.

Piotr Bigos 03.03.2017 *.46.17.63.148

32

A nie lepiej samodzielnie poszukac informacji o tym jak stworzyć biznesplan?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.