Forum: Biznes plan 1477

WOJTAS 26.04.2004 *.abc72.neoplus.adsl.tpnet.pl

cze mam prosbe czy ktos moze mi przeslac biznes plan (przykaldowy ,potrzebny do szkoly)niewielkiego przedsiebiorstwa zatrudniajacego 3-4 osoby majacego niewielkie przychody. Ma to byc biznes plan wymagany przez bank przy zaciaganiu kredytu
Z GORY DZIEKUJE POZDRAWIAM!!!
moj adres wojtassss3@wp.pl

MP Polska 05.05.2004 *.kobra.zak.com.pl

Jeśli jestes zainteresowany mogę taki biznes plan dla Ciebie napisać. W przypadku gotowaca możesz mieć problemy z załącznikami finasowymi, IRR NPV itd.

Piotr Bigos 03.03.2017 *.46.17.63.148

32

A nie lepiej samodzielnie poszukac informacji o tym jak stworzyć biznesplan?

Julia Mroczek 03.03.2017 *.host-176-221-122-120.dynamic.mm.pl

51

Równiez jestem zdania,że nie powinno się iść na latwiznę. W sieci jest bardzo wiele poradników na temat tego jak od zera stworzyć własny biznesplan. Na przykład na tej stronie jest to bardzo dobrze opisane:

http://www.filtrbiznesu.pl/co-zawrzec-w-biznes-planie/

We wpisie znajdują się wszystkie najważniejsze punkty jakie powinien zawierać w sobie biznesplan. Najważniejsze to ustalić cele i założenia.A takze opracować miejsce załóżenia biznesu.

Marzena Mania 03.06.2017 *.host-94.232.221.81.krosoft.pl

1

jakość biznes planu i sposób jego napisania ma bardzo wazne znaczenie, to czynnik, który wpływa w około 70% na to czy ktoś otrzyma dotacje, czy nie. oczywiście istnieją inne czynniki (np. wiek., płeć, długość bycia bezrobotnym), ale biznes plan to podstawa, dlatego warto czynność pn. zlecić specjalistom http://www.europlace.cba.pl/index.php/pisanie-biznes-planu

prawicowiec 04.06.2017 *.89-78-226-48.dynamic.chello.pl

9

Wiesz co, pisząc dobry biznes plan nie zapomnij o sferze on-line i ogólnie całym marketingu on-line, bo powiem Ci szczerze, przepadniesz z kretesem, jeżeli nie umieścisz tego typu aspektu w ramach podstawowego dokumentu biznesowego ,jakim przecież jest biznesplan. Moja porada jest następująca - na początku ogarnij, dowiedz się, jak zarabiać pieniądze online, a potem postaraj się do tego apsketu nawiązać w tworzonym biznesplanie, od razu będzie rzetelniejszy i będzie miał lepszy walor merytoryczny. Pozdrawiam.

Adam Grzesik 05.06.2017 *.178.43.14.219.ipv4.supernova.orange.pl

1

Jeśli szukasz biznes planu do szkoły to skorzystaj z gotowców np. stąd http://analiza-swot.pl/ natomiast jeśli potrzebujesz sam zaplanować firmę to zapisz się na warsztaty http://adamgrzesik.pl/szkola-przedsiebiorcow

Patrycja Bluszcz 29.01.2018 *.188.146.194.72.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

39

Wiele osób z doświadczenia wie, że biznesplan to nie taka prosta sprawa. Trzeba spełnić wszystkie odpowiednie punkt i musi to wszystko składać się w jedną całość. Ale oczywiście, jak w każdym przypadku, można szukać pomocy w sieci. Znaleźć ją można np. na stronie http://www.dcfconsulting.pl/biznesplan/ Tam wszystko jest super opisane.

kaśka K 03.05.2018 *.cbb69.neoplus.adsl.tpnet.pl

8
Bardzo dobry biznesplan stworzyli mi oni http://blueoak.pl/ . Na rynku nie mają sobie równych. Współpracuje z nimi do tej pory,pełnią funkcję moich doradców finansowych

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.