Forum: HACCP - jak wdrożyć - moda 114

Bacik 28.04.2004 *.smp-ro2.olsznet.ec.pl

Czy jest ktoś kto potrafi podac mi informacje dotyczace instrukcji wdrażania HACCP>

Paweł 02.05.2004 *.pb233.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl

Nie można podać instrukcji . Procedura jest dostosowana do konkretnego zakładu .
W skrucie chodzi o wychwycenie najbardziej newralgicznego punktu procesu produkcji , w ktorym istnieje zagrożenie "skażenia " wyrobu końcowego.

sly.sly 17.11.2004 *.217.98.57.1

19
bzdura...ministerstwo wydało odpowiedni załącznik określajacy zasady wdrażania systemu haccp.Dostałem taki od człowieka zajmującego się z ramienia odpowiednich instytucji wdrażaniem tego i innych systemów.musisz tylko wiedzieć jaki profil obostrzeń cie interesuje bo inaczej dostaniesz tego pare ładnych segregatorów!!

Karolina 28.07.2012 *.acpc114.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Witam

Możesz skorzystać też z zewnętrznej firmy. Jest o wiele łatwiej niż robić to samemu. Osobiście próbowałam sama wdrożyć system HACCP, ale ostatecznie skorzystałam z firmy, która zrobiła to za mnie. Poszło szybko i sprawnie. Jest wiele firm, które wdrażaja systemy więc jest duży wybór. Sama wybrałam firmę z Łodzi, która potem wysłała do mnie konsultanta. Zostawiam namiary 42 630 50 24

mmllmm 01.11.2015 *.83-238-147-51.static.ip.netia.com.pl

9

Poniżej kilka ogólników na temat HACCAP.

http://quality-management.pl/haccp/

mauro 25.01.2017 *.biq211.neoplus.adsl.tpnet.pl

113

Nie ma to jak konkrety. Te wszystkie procedury przerażają człowieka.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.