Forum: Czy można zakładać franszyzę bazując w głównej mierze na kredycie?

04.05.2004
Jola
*.ols.vectranet.pl

Może ktoś ma podobne doświadczenia, bo chcę założyć firmę, ale nie mam dużego kapitału. I gdzie najlepiej starać się o kredyt. Proszę o pomoc w tej sprawie.

06.05.2004
Anonim
*.kra.fastlane.pl

podbijam, tez jestem ciekaw

07.05.2004
Po
*.kknjo.univ.gda.pl

Zakładać franczyzę czy kupić franczyzę?? ;-)

07.05.2004
:)
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

kupić i założyć moża na kredyt :)
a banków nie bede wymieniał bo jet ich cała masa i nie bede robił kryptoreklamy

10.05.2004
Anka
*.117.38.89

A to jakaś nowość, bo z tego co mi wiadomo, to żaden bank w Polsce nie ma opracowanej specjalnej oferty kredytowej dla f-biorców... A szkoda!

10.05.2004
didilemon
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

sieć cherryberry oferuje kredyt, mają fajny pomysł na biznes www.cherryberry.pl

31.05.2004
Jarek
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Z tego co wiem żaden bank nie chce kredytować franczyz. Banki już generalnie mało co chcą kredytować. Wolą obligacje skarbu państwa. Są pewniejsze.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.