Forum: literatura dotyczaca franchisingu 1484

Milka 06.05.2004 *.lq130.neoplus.adsl.tpnet.pl

podjelam sie pisania pracy magisterskiej dotyczacej franchisingu, mam nadzieje ze znajde tutaj zyczliwych ludzi ktorzy wskaza mi zrodla, w ktorych bede mogla znalezc informacje na temet franchisingu na polskim rynku. dziekuje z gory

Piotr 07.05.2004 *.komp01.kknjo.univ.gda.pl

Robert Kiyosaki - "Bogaty ojciec biedny ojciec", "Kwadrant przepływu pieniędzy".
Kwadrant przepływu pieniędzy ujawnia, dlaczego niektórzy ludzie pracują mniej, zarabiają więcej, płacą mniejsze podatki i czują się lepiej zabezpieczeni finansowo niż inni, którzy pracują na np. na dwa etaty i iak nic nie mają?
min. opisuje tam franchising, który może być dobrym sposonem na biznes lecz nie dla każdego??
Bardzo dobra książka polecam nawet jeżli nie przyda Ci się w pisaniu pracy magisterskiej.

Pozdrawiam

Tomasz 19.05.2004 *.pb104.chelm.cvx.ppp.tpnet.pl

książek rzeczywiscie nie ma za duzo. Polecam ksiazke Martina Mendelsona pt Franchising

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.