Forum: SNC 1475

Piotr 06.05.2004 *.pa133.olsztyn-nagorki.sdi.tpnet.pl

Napiszcie swoje do.świadczenia z tą firmą, czy warto w nią wchodzić? A jeżeli tak, to czy w mniejszych miastach jest szansa na rozwój? Proszę o pomoc.

### 06.05.2004 *.tq209.neoplus.adsl.tpnet.pl

SNC to najgorsza kicha jaką widziałem w branży odzieżowej
sprzedają taką hałture ze się w pale nie mieści
nie wiem kto może chodzić w ciuchach tej firmy
chyba lepej załozyć ciuchland
ten interes moze wypalić tylko na wsi
chociaż nie wiem czy i tam się uda
w odzieży z tych sklepów wstyt świniom jeść dawać a co dopiero traktorem na pole wyjechać
pozdrawiam

bajbus 06.05.2004 *.mok.waw.pl

Uważajcie na tego palanta, co sam na sobie postawił juz krzyżyk (zobaczcie podpis). Nie mógł sie przebić ze swoimi frustracjami na watku o SNC (bo jeden taki juz jest) to stworzył nastepny, zeby znów wylewać pomyje. A biorcom zainteresowanym SNC polecam wpisanie w archiwum/wyszukiwarkę nazwy firmy. Wszystko juz o SNC zostało powiedziane. także to, że maja ponad 180 biorców i idzie im dobrze. I że od czasu do czasu wywalają z sieci frustratów i złodziei.

### 07.05.2004 *.tq209.neoplus.adsl.tpnet.pl

#jeżeli to jest krzyżyk to ja jestem miś uszatek
a palantem to jesteś ty
są sieci 1000000000000000000000000000000000razy lepsze do SNC
ja nie wiem gdzie z czego szyją te ubrania co tam sprzedają
brawa bajbusa to największy wał jakiego widziałem a może to jakiś przedstawiciel tej firmy
w SNC sprzedają sobrania noszone w 20leciu miedzy wojennym (te słowa nie są kierowane do peksa co się wpisał powyżej czyli do fajfusa czy tam dałnusa a nie sorki bajbus bo nie wie kretyn co to znaczy)
pozdrawaim

Anonim 08.05.2004 *.NAT-3.autocom.pl

od czasu do czasu doprowadzją też do kłopotów finansowych uczciwych ludzi np. wykorzystując ich nieznajomość branży, wpychając im przy pierwszym zatowarowaniu towar zalegający w magazynie.

hasch podaj jakieś sieci warte inwesttycji, skoro uważasz, że SNC to syf 08.05.2004 *.213-73-17-240.ols.vectranet.pl

Może znasz coś w co można zainwestować stosunkowo małe pieniądze, a co da jakiś zysk.

wojmat 19.05.2004 *.slupsk-Telbank-1.slp.vectranet.pl

polecam nową sieć Fatum, więcej na www.fatummoda.com

pasikonik 19.05.2004 *.prosie5.acn.pl

fatummoda = biedamarketing

Borys 29.07.2004 *.aiw228.neoplus.adsl.tpnet.pl

5
Miałem sklep SNC, może ktoś chce taki otwierać i potrzebuje wyposażenie za pół ceny?trochę szkoda mi tych koszy na złom oddać.Dawca mimo że ma zamiar otwierać nowe sklepy jakoś nie jest zainteresowany.

Mariusz 30.07.2004 *.bdx147.neoplus.adsl.tpnet.pl

ja byłbym zainteresowany
wyslij oferte na kozaczukmariusz@op.pl

Niemądra 11.04.2011 *.do-atman.sm-gorczewska.com.pl

2
OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED PODJĘCIEM PRACY W TEJ FIRMIE!!!
TA FIRMA TO KPINA.
PREZESOM ZALEŻY WYŁĄCZNIE NA WZBOGACENIU SIĘ KOSZTEM PRACOWNIKÓW. NIKOGO NIE SZANUJĄ!!!
LUBICIE KŁOPOTY?- ZATRUDNIJCIE SIĘ W SKLEPIE SNC!

Niemądra 11.04.2011 *.do-atman.sm-gorczewska.com.pl

2
OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED PODJĘCIEM PRACY W TEJ FIRMIE!!!
TA FIRMA TO KPINA.
PREZESOM ZALEŻY WYŁĄCZNIE NA WZBOGACENIU SIĘ KOSZTEM PRACOWNIKÓW. NIKOGO NIE SZANUJĄ!!!
LUBICIE KŁOPOTY?- ZATRUDNIJCIE SIĘ W SKLEPIE SNC!

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.