Forum o artykule: II Salon Franchisingu w czerwcu! 1475

Redakcja 16.06.2004 *.www.profitsystem.pl

263
Haniu! Trzeba było się wykosztować na katalog targowy. Tam byli wymienieni wszyscy wystawcy. Pamiętaj też, że zazwyczaj liczba stoisk jest mniejsza niż liczba wystawiających się firm. Cżęsto kilka firm korzysta z jednego stoiska, szczególnie wtedy gdy są one reprezentowane przez firmy doradcze, które wykupują stoisko dla siebie a następnie umożliwiają swoim klientom skorzystanie z niego.

lublin 16.06.2004 *.lan.lublin.pl

Pojechałem do kilku wybranych firm na targi. Zamiast jeździć do kilku miast załtwiłem sprawę za jednym zamachem. Jestem więc zadowolony, choc będę jeszcze szukał. W porówaniu z zeszłymi targami postęp jest. Są nawet stoiska robione tak jak na Zachodzie - udaja prawdziwe sklepy. Jest OK.

ecojarek 16.06.2004 *.pe126.opole.cvx.ppp.tpnet.pl

Po dzisiejszych odwiedzinach targow stwierdzilem ze wszystkie firmy bedace miedzy innymi w katalogu firm tegoz portalu maja gleboko gdzies potencjalnego biorce po te kilkanascie firm ktore sie wystawialy to jest jakies nieporozumienie.APELUJE DO WSZYSTKICH aby sobie glowy nie zawracali "targami"
DO redakcji:przeprowadzanie targow w takiej formie gdzie nie ma nawet 10% "dawcow"....=dno!!!

Henio 16.06.2004 *.akl2.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie bardzo rozumiem do kogo jest skierowana wypowiedź redakcji. Hani nie ma na tym forum. Chyba że chodzi o Henia. Ale chyba trudno nas pomylić. Przynajmniej tak mi się zdaje gdy stoję przed lustrem. Co do katalogu to po co komu katalog jeżeli wystawia się 16 firm??? Na targach nie ma również żadnej firmy doradczej, która reprezentowałaby więcej niż jednego z wystawców. Proszę mnie poprawić jeżeli się mylę. Naliczyłem natomiast około 6 stoisk gazet - nie wiadomo dlaczego uczestniczących w targach - ich tematyka nie była związana z franczyzą. Może oprócz Pulsu Biznesu który czasami (rzadko) coś o franczyzie pisze. Dla ścisłości było jedno stoisko firmy doradczej - Profit. Niestety na tym stoisku nie były reprezentowane żadne firmy, a jedynie sprzedawane gazetki franchising info. Ogólnie zero doradztwa. Wszystkie stoiska takie same, monotonne. Gratulacje należą się jedynie Dominet Bankowi. Stoisko rzucało się w oczy. Odwiedzających targi jak na lekarstwo. Jeżeli w pierwszym dniu było tak mało ludzi zainteresowanych to co będzie w następnych???
Jak zatem widzę, również z wcześniejszych komentarzy Redakcja charakteryzuje się dużymi skłonnościami do przedstawiania rzeczywistości inaczej niż ona faktycznie wygląda.

Ruth 24.06.2004 *.ph96.bialystok.sdi.ptnet.pl

19
Moi drodzy! Absolutnie żenujące są ataki dotyczące Salonu Franchisingu. Najlepiej i najłatwiej jest krytykować. Nastawić się negatywnie, przyjść i na koniec stwierdzić:"wiedziałem!!!" A weźże się jeden z drugim i zorganizuj sam takie targi!Znajdź 20 chętnych, którzy będą chcieli się z tobą wystawiać! Na tych targach nie miało być tłumów - to nie są targi mieszkaniowe, lub gastronomiczne, to nie są targi dla amatorów darmowej kawy i cukierków, ani dla zbieraczy gazet! To są targi dla inwestorów - dla konkretnych osób, które mają gotówkę i chcą ją zainwestować, które chcą być sobie sterem, żeglarzem i okrętem i do tego czerpać zyski! Brak doradztwa ze strony Profit system - a podszedłeś jeden z drugim, zapytałeś, umówiłeś się???Koniec języka za przewodnika, kochani!Muszę stwierdzić z żalem, że żenujący poziom prezentowany jest przez niektórych forumowiczów, a nie przez Targi!

Ruth 24.06.2004 *.ph96.bialystok.sdi.ptnet.pl

19
Drogi Ecojarku!
Twój apel na szczęście na nic się zdał (i chwała Bogu), bo i tak przyszło dość sporo odwiedzających. Jeżeli coś Ci się nie podoba - nie korzystaj z tego, pomiń to, a nie zwracaj się z "APELEM"!!!!Przypominają mi się czasy podstawówki i kolonie w Krościenku, gdzie do nas również "APELOWANO"!

andy 29.06.2004 *.ga218.internetdsl.tpnet.pl

16
Natrafiłem na artykuł Czy w Polsce franchising się opłaca? , który opisuje targi i podejście franczyzodawców trochę z innego punktu widzenia. Zamieszczony jest na stronie http://www.ipe.com.pl/main.php?_opt=biuletyn

Krzysztof 12.08.2004 *.amh166.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy ktoś zorientowany może podsumować targi franczyzowe. Temat mnie zainteresował, a wcześniejsze wypowiedzi są tak rozbieżne, że nie bardzo wiadomo co o nich sądzić.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.