Forum o artykule: EduLife - nauczka na całe życie 34

Fan 27.05.2004 *.jq180.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zamiast się bezproduktywnie wypowiadać wejdźcie na stronę sklepu Ferrari (włoskiego):www.ferraristore.com i sprawdzcie ceny - są jeszcze wyższe lub takie same. Nie każdego stać na taki wydatek. Ale jak go nie stać to niech nie krytykuje. W końcu nie każdy musi jeździć mercedesem.

Catalina 11.06.2004 *.ckd38.neoplus.adsl.tpnet.pl

Beata Bublewicz jest córką "tego" kierowcy. Jak widać w tym przypadku jabłko daleko padło od jabłoni. Po śmierci ojca, Beata jako bodajże 17-latka, przejęła jego punkt dealerski samochodów. Później niestety wzięła się za co innego, ale jak widać jej wcześniejszy brak przygotowania (bo prowadzenie salonu to nie żadne doświadczenie franchisingowe), nie wyszedł jej na dobre.

pasikonik 16.06.2004 *.mok.waw.pl

Odwiedziłem dziś stronę Edulife i jestem wstrząśnięty tym chamskim marketingiem rodem z bazaru. Nawet wietnamczyzycy i ruscy na ulicy sprzedają inteligentniej, a juz na pewno uczciwiej. Ciekawe, jak znaleźli się ci co się złapali na tę żenadę? Czyżby Bublewicz hipnotyzowała?

czytelnik 16.06.2004 *.chl131.neoplus.adsl.tpnet.pl

W najnowszym numerze FranchisingInfo jest zamieszczona polemika p.Bublewicz i p.Śladowskiego. Szok. Sami robią sobie czarny PR próbując zwalić całą winę na swoich biorców.

hary 11.08.2004 *.ald74.neoplus.adsl.tpnet.pl

13
firma pani Bublewicz i jej licencje to sposób na pieniądze ale dla niej a nie jej klijentów. Słyszeliście o AGROPLUS przygotowała to pani Bublewicz sprzedała 70 licencji!!!Znależli naiwnych biednych ludzi którzy dali się nabrać i nic nie zarobią.Dawca nie jest w stanie nauczyć biorców niczego bo temet jest za trudny.miałem doczynienia z biorcami AGROPLUS, żenada................

Viper 09.09.2004 *.cmp223.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dlaczego autorzy systemu Edulife się nie podpisują pod stroną? Znajduje się tam tylko email a brak informacji teleadresowych...

Happy :Land 01.08.2005 *.bjx115.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Nie mogę się nadziwić z tego co ta Pani opowiada. Nauczanie to nie jest sprzedaż gazet. Nie można ignorować preferencji klienta. Mówienie, że nie ma znaczenia okres w którym otwiera się szkołę, pokazuje kompletny brak znajomości specyfiki rynku. Właśnie rozpoczynam czwatry rok prowadzenia własnego projektu szkoły. Poważnie myślę o udostępnieniu licencji, uważam jednak, że jest jeszcze zbyt wcześnie na podpisywanie umów z biorcami. Twierdzenie, że testowanie działalności na naszym rynku nie jest konieczne to bzdura.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.