Forum: Ruch, Kolporter ......

17.05.2004
adam
*.kra.fastlane.pl

Chcialbym zalozyc taki maly sklepik z prasa, kosmetykami chemia gosp. w Krakowie i mam takie pytanie skad najlepiej zamawiac prase? albo u kogo nie zamawiac. A moze ktos tu na forum ma taki sklepik i chcialby sie podzielic spostrzezeniami, wiem ze to troche nie na temat ale nie znalazlem innej stosownej strony

18.05.2004
Piotr
*.kknjo.univ.gda.pl

może Relay czy jakoś tak

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.