Forum: tiffi 1475

ciekawy 18.05.2004 *.ga218.internetdsl.tpnet.pl

Przeglądam Gazetę W. z dodatkiem Franchising i zauważyłem banalny slogan "Najlepsza Franczyza Odzieżowa - tiffi"
Czy może posiadacie jakieś informacje na ten temat sieci?.
Dodam, że ich strona jest w przebudowie.

wojtas 18.05.2004 *.aaz25.neoplus.adsl.tpnet.pl

jest taki sklep w Kaliszu wydaje mi sie ze fajny i z zewnatrz wyglada na bardzo elegancki i drogi. O towarze nic nie moge powiedziec ponieważ jest to propozycja tylko dla pan i nie bylem w srodku

Magda 18.05.2004 *.jz209.neoplus.adsl.tpnet.pl

Tiffi oferuje bardzo fajną i przystępną cenowo odzież dla kobiet. Jestem z niej bardzo zadowolona. Z całą pewnością na każdą kieszeń.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.