Forum: Student - franchising 1475

Tomasz 19.05.2004 *.r1ds.p.lodz.pl

CZesc
Jestem studentem w czerwcu kończę studia i tak się zastanawiam czy pienądze które zarobiłem w trakcie każdych moich wakacji mógłbym w miare bezpiecznie zainwestować w jakiś franchising .Chodzi mi o to czy jest to w miare bezpieczne, biorąc pod uwage ze nie mam zadnego doswiadczenia w prowadzeniu biznesu.Dodam ze kończe studia w branży budowlanej, nie mam zadnego wsparcia jezeli chodzi o "załatwienie" pracy więc chyba tylko prowadzenie własnego biznesu mi pozostaje .Moze macie jakies rady czy uwagi, co o tym sądzicie.Pozdrawiam

Piotr 19.05.2004 *.komp08.kknjo.univ.gda.pl

dianet@op.pl
Napisz mi na maila.
Pozdr
Piotr

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.