Forum: Tani biznes 1475

Kordian 21.05.2004 *.fq222.internetdsl.tpnet.pl

Czy ktoś może doradzić jakiś sensowny biznes przy inwestycji rzędu 20-30 tyś. A może ktoś wie w co zainwestować mając tylko 10 tyś. Czy przy takim nakładzie jest możliwy sensowny zysk, który można by inwestować w rozwój takiego interesu.

bleee 22.05.2004 *.bg58.internetdsl.tpnet.pl

Jest sensowny, ale musisz mieć zajebisty pomysł
i tyle.

Piotr 22.05.2004 *.komp06.kknjo.univ.gda.pl

Ty Bleee ty to potrafisz doradzać...doradzać;-)
prawie jak Ostrowski Arms ;-)))
Pozdr

bleee 22.05.2004 *.bg58.internetdsl.tpnet.pl

Ty no chłopie, cudów nie ma, najprościej otwórz sklep spożywczy w dobrym miejscu to może te 10.000zł starczy, pomyśl kasa fiskalna, towar, ZUS, najem, opłaty za energię itp., czasami ochrona, sprzęt pozostały, może starczy, ale ciężko będzie.

Kordian 23.05.2004 *.fq222.internetdsl.tpnet.pl

Na spożywke 10 tyś. nie wystarczy. Sklep spożywczy musi być od razu dobrze zatowarowany, jeśli ma przyciągnąć klientów. Swego czasu koło mnie otworzyli taki sklep. Dwa razy tam byłem i czegoś nie kupiłem i trzeci raz już nie poszedłem. Po trzech miesiącach sklep zlikwidowano pomimo, że był dobrze zlokalizowany bo w centrum osiedla domków jednorodzinnych i własciciel prowadził go w swoim domu.

qwert 23.05.2004 *.81-186-239-6.kra.fastlane.pl

Mysle za zamala kwote mozna otworzyc taki sklepik z prasa, kosmetykami, chemia gospodarcza

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.