Forum: Co sadzicie o "www.franchise.pl" ? 1477

quality 25.05.2004 *.pg158.gliwice.sdi.tpnet.pl

Co sadzicie o "www.franchise.pl" ?... konkurencja to przeciez zdrowe zjawisko dla Klientow...portali... ;)

Piotr 26.05.2004 *.komp01.kknjo.univ.gda.pl

kiepska, malo informacji, a poza tym jest dyżo pustych odnośników...,
malo ofert firmowych
pozdrawiam

Kokosz 26.05.2004 *.62.233.204.54

Coś cienka ta konkurencja ... zwłaszcza jeżeli chodzi o treści merytoryczne (widoczny ich brak). Zabawa z siecią "Intryga" w katalogu sieci, ma chyba zaintrygować przyszłych reklamodawców do tego aby zamieścić tam swoje reklamy ... no cóż mnie to raczej odrzuca.
Poczekajmy może witrynka franchise.pl się poprawi, ale obserwuję ją już chyba od roku i nie widać żadnych zmian.

oko 26.05.2004 *.ov20.neoplus.adsl.tpnet.pl

kompletne dno
widać ze jakiś laik to robił

Gajowy 27.05.2004 *.pe34.rzeszow.cvx.ppp.tpnet.pl

A moim sromnym zdaniem, nieźle jak na początek. „Zabawa” z siecią „Intryga” – faktycznie bez sensu. A wręcz szkodliwa - może jedynie zniechęcić do klikania na oferty nieznanych sobie firm (założenia, że to kolejny „chwyt” reklamowy). Ale wybór artykułów i informacji niezły. Będę w każdym bądź razie zaglądał tam od czasu do czasu.

marek 27.05.2004 *.aea83.neoplus.adsl.tpnet.pl

"Franchise jest sposobem na prowadzenie działalności gospodarczej w odróżnieniu od franchisingu, który jest już wdrożonym i funkcjonującym tym sposobem." - przecież to jakiś bełkot. Autor strony nie rozumie co pisze :)))))

Marek 31.05.2004 *.jt227.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wizualnie nieźle. Ciekawa forma ale faktycznie mało ofert.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.