Forum: Fotostop - cyfrówki i komórki 1475

dak 01.02.2004 *.pf197.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl

Chciałbym poznać opinie o tej marce!Możliwie jak najwięcej informacji!Dziękuje!!!

Makler 02.02.2004 *.yj58.internetdsl.tpnet.pl

Info o tej sieci było w jednym z wydań magazynu Fr. Info.
Mam ich konspekt dla franchisobiorcówm jeśli interesują Cię dane finansowe.

Tiger 06.02.2004 *.rx220.neoplus.adsl.tpnet.pl

FOTOSTOP, Dużo trzeba wyłożyć , duzo zaryzykować a co do powodzenia inwetycji - K A P L I C A. Proponuje poprosic o spawozdania finansowe z dzialajacych juz sklepów, ilu prze dośc dlugi okers jaki juz jest FOTOSTOP biorców stało się czczęsliwymi partnerami handlowymi, gdyby był to dobry interes napewno w kazdym centrum handlowym był by juz FOTOSTOP. Gdyby był to taki wspaniały interes sam wlasiciel firmy mił by juz z 50 sklepów a tak so wciska ludziom ciemnote i szuka naiwnych.

melba 07.02.2004 *.prosie5.acn.pl

To raczej nie jest drogie. kilkadziesiąt tysięcy to raczej dolna część katalogu. Działają od niedawna, to i punktów maja dopiero kilkanaście. A konkurencja Agfie i Kodakowi sie przyda. Może stanieja odbitki?

arnica 15.02.2004 *.ph7.walbrzych.sdi.tpnet.pl

jak fotostop moze byc konkurencja dla maszyn fuji, a takze byc konkurencja dla kodaka czy agfy, jezeli w materialach eksploatacyjnych tego smiesznego urzadzenia wykorzystywane sa materialy jednego z wyzej wymienionych gigantow.

Rodeź 17.02.2004 *.interspeed170-99.stnet.pl

A może właściciel foto nie jest w tanie poprowadzic samodzielnie tylu punktów i dlatego poszukuje franchisobiorców. Dla mnie to normalne.

janek 19.02.2004 *.217.8.179.146

Dla mnie też, ale to znaczy że cała ta franczyza to nieporozumienie tak?

boromir 20.02.2004 *.qo93.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl

TAK !

RAFA 11.03.2004 *.hc56.neoplus.adsl.tpnet.pl

SZukam opini na temat fotostopu.Czekam na opinie oraz informacje jeżeli ktoś je posiada.

Alek 17.03.2004 *.217.8.179.146

Proszę o szczegóły od dawcy

Michał 19.03.2004 *.213.199.233.234

Ja też

jagna 26.05.2004 *.modem139.pt-2.petrotel.pl

Co sądzicie o Foto-Stop?Chciałabym poznać opinie jego franczyzobiorców...i czy warto w to wchodzić?

fotograf 03.06.2004 *.aes46.neoplus.adsl.tpnet.pl

FOTOSTOP to biznes przyszłości. Nie jestem biorcą ale poważnie się nad tym zastanawiam. Z tego co wiem firma stawia na fotografię cyfrową, również w telefonach komórkowych a ta branża dopiero się rozwija. Inne firmy tego typu nie mają tak rozbudowanej oferty jak FOTOSTOP.

Jarek 03.06.2004 *.jt5.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zgadzam się to ma przyszłość. Może orientujecie się jakiego rzędu wymagają inwestycji???

adam 05.06.2004 *.ga218.internetdsl.tpnet.pl

Jarek (03.06.2004):
Zgadzam się to ma przyszłość. Może orientujecie się jakiego rzędu wymagają inwestycji???

Firma jest przedstawiona w katalogu i podane są wstępne opłaty.
Prawdopodobnie miałeś na myśli dodatkową inwestycję w SMC , który kosztuje netto ca. 30 tys Euro. Polskiej produkcji jest kilkakrotnie tańszy lecz nie wiem czy są porównywalne parametry.

andy 14.07.2004 *.ga218.internetdsl.tpnet.pl

16
dotyczy artykułu:
Pytanie kieruję do znawców tematu, dlaczego w naszym kraju firmy franczajzingowe popełniają błędy i działają od sterotypu, pozyskiwania franczyzobiorców za pomocą (płatnych informacji) co zamierzają a jest to często pobożnym życzeniem:-)
Gdyby swoje siły skierowali na utrwalenie brandu i reklamie, która by podkreśliła jakość i zakres usług czy by nie uzyskali lepszy efekt? Klientów w swoich punktach franczajzingowych i jednocześnie zainteresowania przyszłych franczyzobiorców.
Czy meble są najważniejsze w punkcje franczjzingowym. Na pewno, jest właściwe podkreślenie przynależności ale to jest taki sam banał jak kasy fiskalne, o ktorych wszyscy wiedzą, że należy posiadać. Wywiad ten jest na bardzo niskim poziomie, czy firma też?

Mariusz 15.07.2004 *.beg142.neoplus.adsl.tpnet.pl

kolego co miałeś na myśli pisząć:
"(...)pozyskiwania franczyzobiorców za pomocą (płatnych informacji) co zamierzają a jest to często pobożnym życzeniem:-) "-?????????

Jaka firma każe ci płacić za to że się spytasz jakie meble trzeba i ile one kosztują, jaki jest koszt licencji lub jakieś inne pytanie

Mariusz 15.07.2004 *.beg142.neoplus.adsl.tpnet.pl

a przy okazji
WIELKI GRATULACJE CAŁEJ FIRME FOTO STOP
myślę że jesteście najlepsi w branży w jakiej działacie
powodzenia
P.S. sam bym otworzył taki punkt ale ..........fundusze
jak zarobie to otworze ;-)

pstryk 25.10.2004 *.bxg176.neoplus.adsl.tpnet.pl

5
kolego co miałeś na myśli pisząć:
"(...)pozyskiwania franczyzobiorców za pomocą (płatnych informacji) co zamierzają a jest to często pobożnym życzeniem:-) "-?????????

Jaka firma każe ci płacić za to że się spytasz jakie meble trzeba i ile one kosztują, jaki jest koszt licencji lub jakieś inne pytanie

Fotostop - każe płacić przed przejrzeniem umowy

pstryk 25.10.2004 *.bxg176.neoplus.adsl.tpnet.pl

5
na wiosnę to było 30-40 tyś teraz już wołają 100-150 tyś zł - ciekawe czemu ?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.