Forum: Reklamy w portalu franchising.info.pl 1478

Użytkownik 27.05.2004 *.jv211.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zapraszam wszystkich do wypowiedzi na temat reklam, które przy każdym otwarciu tych stron pojawiają się na ekranie. Myślę, że to chyba przesada. Nie wystarczy wam (redakcji), że płacą wam za wpisy do katalogu i banery??? Nie wszyscy mają stałe łącze i czekanie aż załaduje się durna reklama o :"nieograniczonym kapitale minut" jest dla niektórych osób maksymalnie wkurzające. A poza tym co to ma wspólnego z franczyzą???
Generalnie strony ładują się kiepsko. Cienizna.

marek 27.05.2004 *.afd70.neoplus.adsl.tpnet.pl

ale treśc portalu jest za darmo i za to dziękujemy. Poza tym uzytkowniku sa metody na niewyświetalnie reklam

pasikonik 27.05.2004 *.afd70.neoplus.adsl.tpnet.pl

zapraszam do bezproduktywnej dyskusji o reklamach w gazetach i w telewizji. Ile zaoszczędzilibyśmy lasów, gdyby nie było reklam, a i gazeta byłaby lżejsza. A reklamy w telewizji. Obrzydlistwo - kojarzą mi się z czasem na siusianie. No i cena gazet i abonamentu TV byłaby uczciwsza - o kilkaset procent wyższa.

Aga 27.05.2004 *.195.117.38.89

Użytkownik, a dlaczego już się nie przedstawiasz jako Neo? Co Ci takiego strasznego ta redakcja zrobiła, że co i rusz zakładasz nowe wątki i starasz się im dokopać? Wyluzuj trochę!

Użytkownik 27.05.2004 *.jq180.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czemu uważasz, że nie może być więcej osób zdegustowanych tym portalem oprócz niejakiego Neo? Ludzi z dobrym gustem jest więcej.

studenciak 28.05.2004 *.slupsk-Telbank-1.slp.vectranet.pl

Rzeczywiscie ta reklama jest irytujaca. Zapewne ten portal utrzymuje sie z takich reklam, wiec jest uzasadnione jej umieszczenie, chocia ja bym takiej reklamy nie umieszczal, bo tego typu reklam prawie nikt nie czyta, a jak juz czyta, to sa male szanse na to ze zakupi oferowany produkt lub usluge, bo juz, nie znajac jeszcze firmy, zdąży sie do niej negatywnie nastawic. Bo nikt z uzytkownikow internetu nie lubi, jak bez naszej wiedzy i woli otwiera sie to, na co nie mamy ochoty patrzec i czytac. A co do tresci merytorycznej strony to uwazam ze jest ok, chociaz nie jest za bardzo obiektywna, bo lansuje tylko te firmy i wychwala je w niebiosa, ktore zaplacily za to aby znalezc sie w ich katalogu. No i mogli by poprawic szybkosc otwierania sie strony, no bo nie nalezy on do najszybszych, nawet dla tych, ktorzy korzystaja ze stalego lacza:-)

oko 28.05.2004 *.ot61.neoplus.adsl.tpnet.pl

oj ludzie ludzie
reklamy przeszkadzają
rząd przeszkadz
pogoda zła
wszystko przeszkadza
jak przeszkadza to może czas pomyśleć o stałym łaczu a nie głowe zawracać innym uczestnikom forum
jak się nie podoba to czemu odwiedzcie tą strone po prostu tu nie wchódzcie i wszystko bedzie dobrze
pewnie mój wpis też przeszkadza

studenciak 28.05.2004 *.slupsk-Telbank-1.slp.vectranet.pl

Twoja wypowiedz jest beznadziejna.

Aga 28.05.2004 *.gr176.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gust jest pojęciem bardzo względnym! A swoimi wypowiedziami utwierdzasz mnie tylko w moim przekonaniu. Podpisuj się przynajmniej swoim imieniem!

Tomek 31.05.2004 *.jt227.neoplus.adsl.tpnet.pl

Agusiu, jesteś chyba z tych co są szczęśliwi, iż mogą zapłacić abonament za radio i telewizję i pooglądać kiepski program przeplatany reklamami.

Wacek 31.05.2004 *.gp167.neoplus.adsl.tpnet.pl

Oj Tomuś, Tomuś... Z abonamentu RTV utrzymuje się telewizja publiczna, która nie przerywa programu reklamami. Pamiętaj: zanim zabierzesz głos w jakimś temacie, najpierw dobrze się z nim zapoznaj.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.