Forum: Reklamy w portalu franchising.info.pl

27.05.2004
Użytkownik
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zapraszam wszystkich do wypowiedzi na temat reklam, które przy każdym otwarciu tych stron pojawiają się na ekranie. Myślę, że to chyba przesada. Nie wystarczy wam (redakcji), że płacą wam za wpisy do katalogu i banery??? Nie wszyscy mają stałe łącze i czekanie aż załaduje się durna reklama o :"nieograniczonym kapitale minut" jest dla niektórych osób maksymalnie wkurzające. A poza tym co to ma wspólnego z franczyzą???
Generalnie strony ładują się kiepsko. Cienizna.

27.05.2004
marek
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

ale treśc portalu jest za darmo i za to dziękujemy. Poza tym uzytkowniku sa metody na niewyświetalnie reklam

27.05.2004
pasikonik
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

zapraszam do bezproduktywnej dyskusji o reklamach w gazetach i w telewizji. Ile zaoszczędzilibyśmy lasów, gdyby nie było reklam, a i gazeta byłaby lżejsza. A reklamy w telewizji. Obrzydlistwo - kojarzą mi się z czasem na siusianie. No i cena gazet i abonamentu TV byłaby uczciwsza - o kilkaset procent wyższa.

27.05.2004
Aga
*.117.38.89

Użytkownik, a dlaczego już się nie przedstawiasz jako Neo? Co Ci takiego strasznego ta redakcja zrobiła, że co i rusz zakładasz nowe wątki i starasz się im dokopać? Wyluzuj trochę!

27.05.2004
Użytkownik
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czemu uważasz, że nie może być więcej osób zdegustowanych tym portalem oprócz niejakiego Neo? Ludzi z dobrym gustem jest więcej.

28.05.2004
studenciak
*.slp.vectranet.pl

Rzeczywiscie ta reklama jest irytujaca. Zapewne ten portal utrzymuje sie z takich reklam, wiec jest uzasadnione jej umieszczenie, chocia ja bym takiej reklamy nie umieszczal, bo tego typu reklam prawie nikt nie czyta, a jak juz czyta, to sa male szanse na to ze zakupi oferowany produkt lub usluge, bo juz, nie znajac jeszcze firmy, zdąży sie do niej negatywnie nastawic. Bo nikt z uzytkownikow internetu nie lubi, jak bez naszej wiedzy i woli otwiera sie to, na co nie mamy ochoty patrzec i czytac. A co do tresci merytorycznej strony to uwazam ze jest ok, chociaz nie jest za bardzo obiektywna, bo lansuje tylko te firmy i wychwala je w niebiosa, ktore zaplacily za to aby znalezc sie w ich katalogu. No i mogli by poprawic szybkosc otwierania sie strony, no bo nie nalezy on do najszybszych, nawet dla tych, ktorzy korzystaja ze stalego lacza:-)

28.05.2004
oko
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

oj ludzie ludzie
reklamy przeszkadzają
rząd przeszkadz
pogoda zła
wszystko przeszkadza
jak przeszkadza to może czas pomyśleć o stałym łaczu a nie głowe zawracać innym uczestnikom forum
jak się nie podoba to czemu odwiedzcie tą strone po prostu tu nie wchódzcie i wszystko bedzie dobrze
pewnie mój wpis też przeszkadza

28.05.2004
studenciak
*.slp.vectranet.pl

Twoja wypowiedz jest beznadziejna.

28.05.2004
Aga
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gust jest pojęciem bardzo względnym! A swoimi wypowiedziami utwierdzasz mnie tylko w moim przekonaniu. Podpisuj się przynajmniej swoim imieniem!

31.05.2004
Tomek
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Agusiu, jesteś chyba z tych co są szczęśliwi, iż mogą zapłacić abonament za radio i telewizję i pooglądać kiepski program przeplatany reklamami.

31.05.2004
Wacek
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Oj Tomuś, Tomuś... Z abonamentu RTV utrzymuje się telewizja publiczna, która nie przerywa programu reklamami. Pamiętaj: zanim zabierzesz głos w jakimś temacie, najpierw dobrze się z nim zapoznaj.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.