Forum: Wielka Prośba. Niedługo się żenię ......

30.05.2004
ElGreco
*.internetdsl.tpnet.pl

więc muszę zacząć zarabiać godziwe pieniądze. Wiem, że na forum bywały już podobne pytania. Proszę o radę, w co zainwestować ok 20-40 tyś. zł. w mieście liczącym ok 60 tys. ludzi?
Bardzo proszę o konkretne porady.
Z góry dzięki.

30.05.2004
studenciak
*.slp.vectranet.pl

Moim zdaniem powinienes zainwestowac ta kase w otwarcie sklepu z odzieza, na butik powinno wystarczyc, wstap do jakiejs nowej sieci, poszukaj w internecie poprzez wyszukiwarke, takich firm, ktore oferuja wspolprace i dowiedz sie szczegolow. pozdrawiam

30.05.2004
Radek
*.barlinek.sdi.tpnet.pl

60 000 mieszkańców to już jakiś kapitał. Owszem, wejście do sieci franchisingowej to proste wyjscie, ale obawiam się, że 20 - 40 000 to mało. SNC, Bąbowa cena, tam się zaczyna od 50 - 60 000 złoty, ale jeśli zostaniemy przy odziezy, to proponuje otworzyć sklep z odzieżą dla ludzi puszystych. Wszędzie w sklepach są rozmiary 36 - 42 a ja proponuje, żebyś otworzył sklep z odziezą od 44 do nawet 60. Są to rzeczy droższe z regóły, ale idą dobrze. Napisz skąd piszesz, jak się miasto nazywa. To ważny element.

31.05.2004
Maciej
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Sklepy z odieżą są słabym pomysłem dla kogoś nie posiadającego dużo kapitału. Zbyt dużo pięniędzy trzeba zamrozić w towar. Prowadzę taki sklep i mam towaru na półce za prawie 200 tyś. Zacznij z czymś typu GSM - tam kosztuje tylko lokal a towar jest prawie za darmo.

31.05.2004
Marek
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ale przecież istnieją różne formy kredytowania, a kredyty nie są już takie drogie. Przynajmniej na razie. (myślę o tych w walutach obcych)

01.06.2004
Grześ
*.internetdsl.tpnet.pl

A może tak coś z usług ... Może połączenie biura kredytowego z ubezpieczeniami komunikacyjnymi, majątkowymi, życiowymi oraz współpraca z Mieszkiem lub Grosikiem. To się może udać. I nie jest to duża inwestycja w ten interes.

14.06.2004
Olek
*.internetdsl.tpnet.pl

Ludzie macie jakies pomysły dla kolegi??

14.06.2004
Mirek
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

To kolego życzę wszystkiego najlepszego.

29.06.2004
www
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

No to masz pH

29.06.2004
wypowiedzi: 4
*.internetdsl.tpnet.pl

Drogi kolegi! Prawdopodobnie nikt z nas nie jest wstanie podpowiedzieć Ci co zrobić by godziwie zarabiać, będąc w Polsce. Najlepiej jakbyś wyjechał za pracą za granice, ale rozumiem, że to odpada. Otóż, w Polsce jest ciężko, co napewno wiesz, ale nie ma co się załamywać. Cokolwiek byś nie otworzył, musisz się wykazać umiejętnościami prowadzenia własnego interesu, musisz być po prostu lepszy niż konkurencja i to tyle w kwestii porady. Owszem, możemy tu wymyślać, weź coś we franczyze, ale wszystko to będzie ciułaniem i użeraniem się z niedorozwiniętymi jeszcze firmami typu SNC czy Kolporter. Pomyśl czego brakuje w Twoim mieście. Uprzedzam, nie nastawiaj się na otwarcie kolejnego sklepu z ciuchami, butami itp rzeczami. Pomyś raczej nad czymś specjalistycznym, pomyśl nad usługami, bo to jest pieśn przyszłości - USŁUGI!

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.