Forum: sklep odzieżowy 1478

Emka 02.06.2004 *.ptcnat.era.pl

Przymierzam się do otworzenia sklepu z damskš odzieżš, ale na franchise mnie nie stać. Myœlicie, że można na tym zarobić? A może ktoœ wie jakie sš obroty, przy założeniu, że sklep jest w dużym mieœcie, na œrednio ruchliwej ulicy, przy dużym osiedlu. A może macie pomysły co w takich miejscach dobrze się sprzedaje, oczywiœcie poza spożywkš?

Dzięki

studenciak 02.06.2004 *.slupsk-Telbank-1.slp.vectranet.pl

Hej, interes na odziezy mozna zrobic, ale nie warto samemu tworzyc jakiejs nowej "marki" sklepu, bo to jest czasochlonne i drogie, prostszym sposobem jest wejscie do jakiejs sieci. Wieszkosc sieci jednak zada duzo kasy, ale przegladajac strony w internecie widzialem ze sa takie, do ktorych wejscie i bycie w niej nie jest drogie w stosunku do innych a i marze narzucane przez sprzedawcow sa naprawde o wiele wyzsze niz w innych sieciach. Poszukaj w internecie, to Ci sie moze uda znalezc. W wyszukiwarce wpisuj franchising, albo franczyza. Zycze powodzenia.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.