Forum: Franchising Info 1475

Marek 03.06.2004 *.ka74.neoplus.adsl.tpnet.pl

Proszę o informacje kiedy ukaże się nowy numer? Czy będzie przerwa wakacyjna?
I z innej beczki: dlaczego na większości okładek są dziewczyny lekko rozebrane? Rozumiem jeżeli tematem jest firma bieliźniarska, ale laska na hamburgerze, lub wcześniej dwie panienki z piersiami wyeksponowanymi dośc znacznie.Po co??? Sugeruję bardziej biznesowe motywy.

Xavier Juan de Marco 03.06.2004 *.62.233.204.54

Ja tam lubię od czasu do czasu popatrzeć na coś miłego w biznesie - bo to co nas podnieca to seks i kasa ... ale swoją drogą to chyba masz rację z tym hamburgerem to już lekka przesada, można to było inaczej rozwiązać - piękna modelka w bikinie obrzera się jakąś kiełabasą lub parówką ... przepraszam zamyśliłem się.
No to Ole :)

Redakcja 03.06.2004 *.www.profitsystem.pl

263
Nasze okładki starają się oddać ducha rynku franczyzowego. Materiały na okładki zwykle dostarczają nam same firmy franczyzowe. I tak: dwie panienki - aniołek i diabełek z numeru styczniowego - pochodzą z reklamy sieci sportowych sklepów Envy (pisalismy wtedy o sporcie), dziewczyna na hamburgerze to złożenie dwóch zdjęć z firmy Artman (house) i McDonald's (pisaliśmy w numerze o gastronomii i ryzykownych reklamach house). W najbliższym letnim numerze będziemy pisali o branży odzieżowej (trudno więc oczekiwać zmian w stylistyce), ale juz niedługo planujemy omówić tzw. franchising białych kołnierzyków. Wtedy na okładce będzie bardziej biznesowo. Bardzo dziękujemy za zainteresowanie stylistyką. Będziemy starali się spełniać Państwa oczekiwania.

Ruth 04.06.2004 *.cnb46.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ha! I oto chodzi!Okładka MA przykuwać wzrok, MA przyciągać uwagę choć na parę sekund i zapadać w pamięci!A rozebrane (nie w pełni) kobiety ZAWSZE się będą podobały!

Jarmarek 08.06.2004 *.195.117.38.89

Przerwa wakacyjna? A może jeszcze ferie zimowe i przerwa świąteczna? To nie szkoła! Nawet nie potrafisz być rozsądnie złośliwy i w dodatku jesteś hipokryta jak się patrzy. Facet, któremu przeszkadzają roznegliżowane kobiety na okładkach! Ośmieszasz się! Zajrzyj raz do środka pisma i skrytykuj KONSTRUKTYWNIE jakiś artykuł, mądralo!
PS. Nie używaj za dużo cytatów.

pasikonik 08.06.2004 *.cmy122.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jarmarek, zostaw człowieka, on chciał dobrze. Każdemu kto czyta, nalezy się raczej pochwała a nie jad. A ta różowa laska była trochę niebiznesowa. Chociaz wolę laski, niż czysto biznesowe zbliżenie na ściskające się dłonie biznesmenów - to chyba najbardziej zniechęcajaca a naduzywana ikona biznesu.

Jarmarek 08.06.2004 *.195.117.38.89

Zgadzam się z tobą! Każdemu KTO CZYTA należy się pochwała. Nie podoba mi się tylko, że "Marek" poddaje pismo i portal bezsensownej krytyce. Ma prawo do swojego zdania i wystarczy jak wrazi je raz. A tymczasem, czego nie otworzę, to znów ta sama "czepianka". Po co?!

Mareczek 14.06.2004 *.ajz68.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie wiem czy zauważyłeś ale Marków na tym forum jest co najmniej kilku.

Marcin 14.06.2004 *.cna231.neoplus.adsl.tpnet.pl

Franchising Info mnie kręci! Potrafią łatwym językiem pisać o biznesie. I do tego fajna grafika, a nie jakieś nudniarstwo w stylu 15 innych pism, które można znaleźć w Empiku. Franchising Info od razu widać!

Mareczek 14.06.2004 *.akk82.neoplus.adsl.tpnet.pl

A mnie kręcą panienki na okładkach. Je widać z całą pewnością.

Piotr 15.06.2004 *.akl2.neoplus.adsl.tpnet.pl

I ZNOWU GOŁA BABA!!!? Może powinniście zmienić branżę?

prezydenciak 15.06.2004 *.cnb101.neoplus.adsl.tpnet.pl

Chciałbym zorganizować paradę równości heteroseksualnych. Co ci latem na plaży przeszkadza ładna kobieta w kostiumie??? Wolałbybyś pana w garniturze, co nie?

Piotr 15.06.2004 *.akl2.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wszystkie forumowiczki wolałyby na pewno.

Emil 15.06.2004 *.net1.chomiczowka.net.pl

Czy jak kupujesz telewizor to wybierasz go po tym w jakim jest pudełku?
Dlatego zamiast dyskutować o okładce proponuję dyskusję o zawartości. Czytam Franchising Info od 1 numeru i jest dobre.

Vera 16.06.2004 *.195.117.38.89

Hej, mów za siebie, a nie za forumowiczki! Takie masz kiepskie zdanie o samoocenie kobiet? A to pewnie dlatego, że oceniasz wszystkie przez pryzmat swojej, cóż... Ta "baba" nie jest poza tym goła! Mnie się okładka podoba: ładne zdjęcie, fajny kostium :)
Idę o zakład, że treść jest jak zwykle bardzo interesująca i jak tylko ten numer pojawi się w Empikach, to chętnie go przeczytam i pogadam z tobą nt jakiegoś artykułu! (Ups, mam nadzieję, że kupisz magazyn pomimo okładki :) V.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.