Forum: Stacja auto gazu 1482

renegat 06.06.2004 *.xg146.internetdsl.tpnet.pl

Przymierzam się do tego tematu może ktoś w tym siedzi i udzieli troszkę informacji.

Anonim 06.06.2004 *.aul207.neoplus.adsl.tpnet.pl

ja slyszalem ze jest duze nasycenie rynku stacjam gazu i ze raczej sie nie oplaca ale lokalizacja moze zmienic diametralnie ta sytuacje no i przekonac do siebie np taksowkarzy i moze byc dobrze

adam 09.06.2004 *.ga218.internetdsl.tpnet.pl

"troszkę informacji" znajdziesz tutaj:-)
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=26&w=9861683&v=2&s=0

Marek 13.06.2004 *.akk82.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nasycenie jest bardzo duże i są małe szanse powodzenia chyba że znajdziesz miejsce przy hipermakecie.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.