Forum: sklep spożywczy 1478

aga 06.06.2004 *.c77-205.icpnet.pl

chcę otworzyć sklep od czego mam zacząć ?

oko 07.06.2004 *.bmz6.neoplus.adsl.tpnet.pl

1.musisz znaleść dobry lokal np.w środku dużego osiedla
2.musisz się zastanowić chy chcesz wchodzić do jakiehjś śieci czy sama stworzysz markę
3.Zatrudnić dobrą kadrę pracowniczą
4.Zrobić odpowiedznią reklamę
5.Zorganizować fajne promocje
6.Zrobić wielkie otwarcie
jak chcesz daj mi do siebie kontakt to ci coś doradzę

Anonim 07.06.2004 *.c77-205.icpnet.pl

chętnie tylko daj jakiś namiar na siebie

Redakcja 22.06.2005 *.www.profitsystem.pl

262
Szanowni Forumowicze!

W nr 14 "Franchising Info" dokonujemy przeglądu rynku sklepów spożywczych. Sklep spożywczy to najczęściej wybierany przez Polaków pomysł na biznes. Czy jest on opłacalny? Odpowiedź znajdziesz we „Franchising Info”. Zachęcamy do lektury!

Zamów 14 numer magazynu w www.ksiegarnia.franchising.info.pl.

"Biznes nasz powszedni”
Sklep spożywczy jest najczęściej wybieranym przez Polaków pomysłem na biznes. W artykule opisane są następujące sieci: Leclerc, Leader Price, Grupa Muszkieterów, Piotr i Paweł, Albert, Żabka, Chata Polska, Delikatesy Centrum, Euro sklep, eLDe, Spar, Groszek, Markecik, Lewiatan Wielkopolska i Wioska Jażyniec.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.