Forum: Ambra 1475

man 19.12.2003 *.pc13.softel.elblag.pl

Proszą opiszcie co wiecie o współpracy z firmą Ambara

etna 19.12.2003 *.pc175.ostroleka.sdi.tpnet.pl

Ambara? a co to jest? czy to coś takiego jak adidi lub niki?...stary to było żenujące

man 22.12.2003 *.pc10.softel.elblag.pl

Przepraszam błąd w pisaniu chodziło mi o firmę Ambra.

m1chalina 22.01.2004 *.pb103.lublin.cvx.ppp.tpnet.pl

Ambra to cwani naciągacze , w pierwszej kolejności weksel in blanco na 100tys.zł. i podpis pod "umową z diabłem " a potem radz sobie człowieku.Ładny towar jest tylko na ich własne sklepy a ostatnie smieci dostaje franchigobiorca.Rumuńskie know-how!!!

Tomek z Łukowa 22.01.2004 *.pb103.lublin.cvx.ppp.tpnet.pl

Zgadzam się z Haliną. Kto podpisze z nimi umowe, jest bankrutem w szybkim czasie.

kot 22.01.2004 *.pb103.lublin.cvx.ppp.tpnet.pl

W sprawie Ambara to niezła ambara.Odradzam

Zainteresowany 17.02.2004 *.interspeed170-99.stnet.pl

A co ta ambra. Bo nie słyszałem

janek 19.02.2004 *.217.8.179.146

Może jakieś meble?

jarek 30.04.2004 *.siec.sulechow.net

Chcialem wejsc we wspolprace z Ambra, ale wypowiedzi poprzednikow nieco mnie osudzily. Czy jest jeszcze ktos kto miał z tą firmą co nieco do czynienia?

gienek 28.05.2004 *.centrum.proszowice.pl

DZIĘKI DZIĘKI PREFERUJE TYLKO UCZCIWOŚĆ WSPOMAGAJMY SIĘ OSTRZEGAJMY PRZED NACIĄGACTWEM !!!!!!!!!!!!!!!

Damian 08.06.2004 *.213.25.108.131

Szukam informacji na temat firmy AMBRA.Proszę o wszystko co wiecie!Jak układa się z nimi współpraca i czy warto! Za info wielkie dzięki!

Andrzej Jaworski 30.06.2004 *.ps209.warszawa.sdi.tpnet.pl

Jeśli chodzi o Firmę Ambra to mam bardzo pozytywne doświadczenia,od wielu lat współpracuje z tą firmą,zawsze dostaję towar na czas,mają ciągle jakieś nowości.

Andrzej Jaworski 30.06.2004 *.ps209.warszawa.sdi.tpnet.pl

Nie moge sie zgodzic z opiniami poprzedników,gdyż mam raczej pozytywne odczucia w stosunku do tej firmy,zawsze jestem dobrze obsłużony i dostaje nowy towar,którego ofete najpierw sprawdzam w internecie.
P.S.a odnosnie Rumunii panie kolego, to nie ładnie tak krytykować inne narodowości

Andrzej Jaworski 30.06.2004 *.ps209.warszawa.sdi.tpnet.pl

Etam z tymi wszystkimi opiniami ja bym raczej sam sprawdził i miał własne zdanie

MiWi 30.06.2004 *.net1.chomiczowka.net.pl

164
Faktem jest, że Ambra jako jedyna sobie poradziła na tym rynku (Multisoft zbankrutował a CCC ledwo zipie). Z moich obserwacji wynika, że Ambra nawet się całkiem dobrze rozwija.

Tylko czy prawdą jest że pobierają kaucję 100 tys. bez możliwości przeczytania umowy?

andy 01.07.2004 *.ga218.internetdsl.tpnet.pl

16
Ja tak z czystej ciekawości:
-ile osób wypowiadających prowadziło jakieś przedsięwzięcie gospodarcze?
-ile osób zweryfikowało umowę w biurze prawnym?
-czy przeprowadziliście weryfikację firmy i zarządu i tym samym ich własne punkty?
-czy poszliście jak „krowy na żeź” a teraz narzekacie! i obarczacie swoimi niepowodzeniami innych:-)

MiWi 01.07.2004 *.net1.chomiczowka.net.pl

164
W tym problem, że chyba nikt oprócz Andrzeja nie współpracuje z Ambrą.

Ponawiam jednak swoje pytanie do Andrzeja - jakie były warunki wejścia?

wojtek 01.11.2004 *.azg96.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
współpracuję z siecią AMBRA od 3 lat i co roku otwieram nowy sklep,jeśli ktokolwiek ma pytania to proszę o kontakt klodawa@ambraobuwie.pl

stefan 10.11.2004 *.oo7.ipartners.pl

2
również wspołpracuję z tą siecią, chętnie z kimś o tym porozmawiam

stefan 10.11.2004 *.oo7.ipartners.pl

2
Panie Jaworski chętnie z Panem porozmawiam na temat ambry proszę o kontakt

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.