Forum: Salony ERY

14.06.2004
HOT
*.belchatow.sdi.tpnet.pl

JAk prowadzić salon ery...

14.06.2004
HOT
*.belchatow.sdi.tpnet.pl

Witam,mam propozycję dla osób zainteresowanych prowadzeniem salonu era.Wiem,że jest do sprzedania dobrze prosperujący salon ery w Bełchatowie,właściciel podobno jedzie do Irlandii,cena podobno około 25000 PLN netto(do uzgodnienia).
W salonie są meble,komputer,ksero,fax,dosłownie całe wyposażenie.W cenie jest zawarta opłata za prawa do prowadzenia( nie koniecznie w tym lokalu co teraz) oraz całe wyposażenia.Czynsz za lokal to 1500 złotych netto ( z fakturą) miesięcznie.bliższe informacje pod mumerem telefonu:888104332.

14.06.2004
eryk
*.belchatow.sdi.tpnet.pl

w sumie niedrogo,jak za cały sprzęt...tak myślę..a biznes chyba rozwojowy jest

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.