Forum: Kochani. Rozwiązuja mój zakład pracy 1475

Anulka 15.06.2004 *.pc105.zke.com.pl

Niedlugo zostane bez pracy. Mieszkam w 70 tys miescie i mam gotowki ok 70.000 zl. Chcialabym ja zainwestowac radźcie w co, please!

WRC 15.06.2004 *.gprs2.idea.pl

zapraszam do kontaktu mailowego wrc21@op.pl

fad 15.06.2004 *.slupsk-Telbank-1.slp.vectranet.pl

Ja tez zapraszam do kontaktu mailowego rucrem@wp.pl

mmm 15.06.2004 *.aam6.neoplus.adsl.tpnet.pl

Proponuję:

A - jak agencja towarzyska

uwentualnie

B - bierz nogi za pas i uciekaj stad

Witek 15.06.2004 *.cnb101.neoplus.adsl.tpnet.pl

Uważaj na tych doradzców co Ci zaraz emaila podają. Czytałem kiedyś artykuł o chciwości. Dziennikarz dał ogłoszenie że ma do zainwestowania 100 tys. zł i odrazu pojawiła się setka naciągaczy.
Lepiej idź na targi franchisingowe i porozmawiaj z poważnymi ludzmi z firm franchisingowych.

studenciak 15.06.2004 *.slupsk-Telbank-1.slp.vectranet.pl

A dlaczego z gory zakladasz, ze osoby chcace pomoc to zaraz naciagacze, oszusci i sciemniacze??? Moze to sa osoby, ktore naprawde chca pomoc. A moze Ty sam jestes naciagacz i sciemniacz???

MiWi 24.06.2004 *.net1.chomiczowka.net.pl

164
W Polsce jest za dużo szemranych biznesmenów... Trzeba być zawsze ostrożnym z kim ma się do czynienia. Jak ktoś podaje tylko maila...

Ruth 24.06.2004 *.ph96.bialystok.sdi.ptnet.pl

19
Cześć Anulko!Sama kiedyś znalazłam się w takiej sytuacji, z tą różnicą, że nie miałam gotówki, sprzedałam mieszkanie i postanowiłam zostać biorczynią. Polecam!Rozejrzyj się w Twoim mieście, zobacz, w co ewentualnie mogłbyś zainwestować - może ciuchy?a może sklep z komórkami?a może punkt do wywoływania zdjęć?a może lubisz i znasz się na gastronomii i Twoje miasto to świetny zakątek turystyczny?Poczytaj katalog firm franczyzowych, pogadaj z nimi, poproś o poradę!Uszy do góry i powodzenia!

MiWi 24.06.2004 *.net1.chomiczowka.net.pl

164
Super! Tylko gdzie teraz mieszkasz?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.