Forum: Kochani. Rozwiązuja mój zakład pracy

15.06.2004
Anulka
*.zke.com.pl

Niedlugo zostane bez pracy. Mieszkam w 70 tys miescie i mam gotowki ok 70.000 zl. Chcialabym ja zainwestowac radźcie w co, please!

15.06.2004
WRC
*.idea.pl

zapraszam do kontaktu mailowego wrc21@op.pl

15.06.2004
fad
*.slp.vectranet.pl

Ja tez zapraszam do kontaktu mailowego rucrem@wp.pl

15.06.2004
mmm
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Proponuję:

A - jak agencja towarzyska

uwentualnie

B - bierz nogi za pas i uciekaj stad

15.06.2004
Witek
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Uważaj na tych doradzców co Ci zaraz emaila podają. Czytałem kiedyś artykuł o chciwości. Dziennikarz dał ogłoszenie że ma do zainwestowania 100 tys. zł i odrazu pojawiła się setka naciągaczy.
Lepiej idź na targi franchisingowe i porozmawiaj z poważnymi ludzmi z firm franchisingowych.

15.06.2004
studenciak
*.slp.vectranet.pl

A dlaczego z gory zakladasz, ze osoby chcace pomoc to zaraz naciagacze, oszusci i sciemniacze??? Moze to sa osoby, ktore naprawde chca pomoc. A moze Ty sam jestes naciagacz i sciemniacz???

24.06.2004
wypowiedzi: 153
*.chomiczowka.net.pl

W Polsce jest za dużo szemranych biznesmenów... Trzeba być zawsze ostrożnym z kim ma się do czynienia. Jak ktoś podaje tylko maila...

24.06.2004
wypowiedzi: 19
*.bialystok.sdi.ptnet.pl

Cześć Anulko!Sama kiedyś znalazłam się w takiej sytuacji, z tą różnicą, że nie miałam gotówki, sprzedałam mieszkanie i postanowiłam zostać biorczynią. Polecam!Rozejrzyj się w Twoim mieście, zobacz, w co ewentualnie mogłbyś zainwestować - może ciuchy?a może sklep z komórkami?a może punkt do wywoływania zdjęć?a może lubisz i znasz się na gastronomii i Twoje miasto to świetny zakątek turystyczny?Poczytaj katalog firm franczyzowych, pogadaj z nimi, poproś o poradę!Uszy do góry i powodzenia!

24.06.2004
wypowiedzi: 153
*.chomiczowka.net.pl

Super! Tylko gdzie teraz mieszkasz?

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.