Forum: Zmiany na forum 1484

Redakcja 24.06.2004 *.www.profitsystem.pl

262
Witamy ponownie na forum portalu!

Podczas kilkudniowej przerwy zostało wprowadzone szereg zmian, dzięki którym forum portalu będzie miejscem poważnej dyskusji, a nie wyładowywania frustracji.
  1. Została wprowadzona rejestracja użytkowników. Oczywiście każdy może się zarejestrować, wystarczy podać adres email, na który ma zostać przesłane hasło.
  2. Adresy serwerów z których łączą się użytkownicy będą podawane obok ich wypowiedzi.
  3. Została wprowadzona możliwość przesyłania wiadomości do użytkowników forum, którzy sobie tego życzą. Oczywiście w ochronie przed spamerami wszystkie adresy email pozostaną tajne.
  4. Konta użytkowników, którzy będą naruszali zasady działania forum będą blokowane.

Mamy nadzieję, że dzięki wprowadzonym zmianom wzrośnie poziom dyskusji i użyteczność forum.

Pozdrawiamy,
Redakcja

www 29.06.2004 *.aay21.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dobry pomysl

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.