Forum: Pytanie do szanownej REDAKCJI i do wszystkich uczestników forum 1484

Mariusz 28.06.2004 *.bna235.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam !!!
Mam pytanie do wszystkich uczestników forum i drogiej redakcji:
1.W jaki spoób zdobyć fundusze na kupno lincencji???
Oczywiście pomijam tu srodki własne
2.Czy są już w Polsce banki które udzilają pozyczek biorcom?

Dzieki za odpowiedzi

Redakcja 08.07.2004 *.www.profitsystem.pl

262
Niestety do tej pory żaden Polski bank nie skonstruował specjalnej oferty dla franczyzobiorców. Można oczywiście otrzymać kredyt, ale trzeba mieć odpowiednie zabezpieczenie (np. nieruchomość).

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.