Forum: Pytanie do redakcji 1475

ask 09.07.2004 *.c72-135.icpnet.pl

2
Proszę o dane teleadresowelub adres wwww sieci barów kanapkowych Oscar. Przedziwne, ale mam kłopoty z odnalezieniem ich firmy. Z góry dziękuję.

andy 09.07.2004 *.ga218.internetdsl.tpnet.pl

16
Nie jestem z redakcji ale polecam:
http://ag.bocznica.org/
jeżeli nie znalazłeś zapoznaj się z artykułami;
http://www.google.pl/search?hl=pl&ie=UTF-8&q=+kanapki+%2B+Oscar+&lr=
a teraz się zastanów i zadaj sobie pytania:
- jeżeli masz problemy ze znalezieniem adresu lub www to dlaczego?
- zadaj sobie następne pytanie dlaczego firma nie wypowiada się o udziałowców spółki podczas wywiadów z dziennikarzami? i to spółki wg. prawa handlowego!
- dlaczego firma utajnia i udziałowców i swój adres?, nawet w artykułach, które wyglądają na sponsorowane;-O
Jeżeli dalej szukasz kontaktu to było zgłoszenie w UP:
Zgłaszający/Uprawniony Polsko-Grecka Grupa Inwestycyjna HELPOS Spółka z o.o. Bolkowo
Tel. podam na priv.

Mariusz 11.07.2004 *.bdo33.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szkoda ze ta sieć barów nie ma swojej strony www
Z tego co mi wiadomo działają oni we franczyzie i oferują swoje licencje innym
Ich bary znajdują sie chyba wyłącznie w naszej stolicy ale chyba chą się stać graczem ogólnopolskim

Ile biorą za wejście do sieci?
Do właścicieli firmy przydałoby się stworzyć stronę internetową!!!
Pozdrwaiam

andy 12.07.2004 *.ga218.internetdsl.tpnet.pl

16
Czy kolega jest pracownikiem wspomnianej firmy czy jasno się nie wypowiedziałem:-)

Pozdr.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.