Forum: Bielizna 1478

Kordian 12.07.2004 *.fq222.internetdsl.tpnet.pl

1
Czy ktoś może coś powiedzieć na temat handlu majtkami, stanikami skarpetami itp. Widzę teraz mnóstwo ludzi handlujących w namiotach i ciekawi mnie ile oni na czymś takim wychodzą.

Ruth 13.07.2004 *.ph96.bialystok.sdi.ptnet.pl

19
A nie łatwiej byłoby Ci po prostu podejść do nich na ktorymś z bazarów i zapytać, aniżeli zakładać taki temat na forum?

Radek 14.07.2004 *.air210.internetdsl.tpnet.pl

4
Wszystko zależy oczywiście od tego o jaki typ bielizny Ci chodzi. Czy masz na myśli bieliznę "bazarową" czy butikową? :D Tą pierwszą najlepiej kupować na bazarach pod Łodzią - Głóchów, Tuszyn, Rzgów. Kupić busa, stojaki i... w trase, jak najdalej od Łodzi, w góre kraju lub w dół. Nie radzę w zachodnie regiony a już napewno we wschodnie. Weźmy takie majtki bawełniane dla "starszych pań". Cena zakupu 1 zł (bez VAT bo nikt Ci na tychże bazarach faktury nie wystawi) Sprzedasz je spokojnie po 2 złote sztuka. Wszystko jednak jest kwestią ilości, miasta w jakim żyjesz, klienteli. Na to musisz sobie już sam odpowiedzieć

el 09.02.2009 *.daw229.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Proszę o informację która firma najlepiej się sprawdzi w 30 tysięcznej miejscowości Atlantic,Szame,La Vantil (może inna).Z góry dziękuję.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.