Forum: nowe ch tesco - czy warto sie pakowac???? 1475

andralok 28.07.2004 *.pa196.mielec.sdi.tpnet.pl

2
Witam, mieszkam w 65 tys miescie w poludniowo-wschodniej polsce, w listopadzie jest planowane otwarcie nowego marketu tesco - okres przed bozym narodzeniem to wzmozone zakupy. Jestem po wstepnej rozmowie z przedstawiecielem marketu, zaproponowano mi lokal 64m2 z czynszem 12euro + 4,1euro za m2 (czynsz do malej negocjacji). Myslelm na otwarciem sklepu odziezowego np campus lub wrangler-lee, lub może cos z innej branzy np komputery. Nie wiem na co sie zdecydowac co moze przyniesc najwieksze dochody, do tej pory nie pracowalem w branzy handlowej i nie wiem co jest bardziej zyskowne lub inaczej co ma racje bytu. Przyszle c.h. tesco bedzie w centrum miasta, dwa kroki od stacji pkp, pks, do tej pory w miescie funckjonuje juz sredniej wielkosci sklep mini-mall, albert, leader szajs, jest tez pasaz handlowy. Jezeli chodzi o branze ktor wymienilem to wyglada to tak: do tej pory w moim miescie nie ma campusa czyli brak konkurencji, jest jeden sklep wrangler-lee znacznie oddalony, jesli chodzi o komputery to jest 2 liczacych sie graczy i 7,8 malych sklepikow. Jezeli ktos ma jakies doswiadczenia lub pomysly prosze o porady czy wogole podejmowac sie dzialalnosci gospodarczej, czynsz jak na moje miasto jest dosc wysoki, czy branze ktore wymienilem maja racje bytu w takim centrum handlowym, jezeli nie to na czym moglbym sie zastanawiac? do polowy sierpnia mam podjac i przedstawic swoja decyzje jaka dzialalnosc chcialbym prowadzic i czy wogole chce prowadzic. Odpowiedzi do mojego posta prosze pisac na forum lub bezposrednio na emial. Goraco pozdrawiam

andralok 28.07.2004 *.pa196.mielec.sdi.tpnet.pl

2
czy juz wszyscy wiedza ze chodzi o mielec :-)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.