Forum: Cherryberry???

18.08.2004
Krzysztof
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zupełnie nie rozumiem kwestii tej firmy. Jest ona promowana na stronach tego portalu (jako sieć!). Jednocześnie ta sieć nie ma żadnego punktu nawet własnego. Zdaje się że informacje tutaj zawarte są zupełnie nierzetelne. Nawet w reklamie ostatniego numery franchisinginfo zawarta jest informacja na temat sieci Cherryberry. Czy wystarczy jedynie zapłacić firmie Profit za reklamę aby znależć się w katalogu firm i być siecią???

19.08.2004
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mowili mi ze w niedługim czasie bedą się rozwijac ale w to wątpie a jesli chodzi o pierwszy punkt to tez sie dziwie jak oni chca budowac siec

20.08.2004
Krzysztof
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Może redakcja wypowiedziałaby się w kwestii tej firmy. Jak to właściwie jest, że reklamuje się coś czego w ogóle nie ma i czego nikt nie widział. Czy to w ogóle jest zadniem redakcji franchising???

25.08.2004
abil
*.rain.fr

zgadzam sie w pelni, moim zdaniem zamieszczaja wszystkie firmy ktore placa,
zreszta trzeba sprzedac sprawdzony pomysl a nie ladna reklame

25.08.2004
wypowiedzi: 262
*.profitsystem.pl

Weryfikujemy firmy zamieszczane w katalogu - w przypadku stwierdzenia, że podane dane nie są prawdziwe usuwamy dany system.

Nie mamy jednak uprawnień prokuratorskich i ostateczną weryfikację musi przeprowadzić każdy kandydat na franczyzobiorcę. Tą weryfikacje mu ułatwiamy - każda z firm musi podać do publicznej wiadomości najważniejsze informacje o systemie.

Dlatego warto apelować: piszcie jak najwięcej!

26.08.2004
wypowiedzi: 153
*.chomiczowka.net.pl

W artykule Kurda pisze: "Na razie jest to tylko pomysł gdyż sieć nie prowadzi nawet żadnego punktu pilotażowego. Czas pokaże czy model biznesowy proponowany przez MSS Business sprawdzi się w twardych realiach rynkowych."
Dlatego przeczytajcie wpierw artykuł, a potem krytykujcie.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.